ПОРТАЛ | ФОРУМ | ГАЛЕРИЯ | МУЗИКА | ВИДЕО | ТЕКСТОВЕ | ТУРНЕТА | ИСТОРИЯ | ВРЪЗКИ | ДРУГИ

ТЪРСЕНЕ | ПОТРЕБИТЕЛИ | ПРОФИЛ | СЪОБЩЕНИЯ | РЕГИСТРАЦИЯ | ВХОД/ИЗХОД
Sybreed

НОВА ТЕМА     НОВ ОТГОВОР    WWW.RAMMSTEINBG.C0M Форуми -> Други групи
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
stef_lp

Местожителство: sоfia

МнениеПуснато на: Сря Фев 04, 2009 2:16 pm    Заглавие: Sybreed Отговорете с цитат

Преди:Създадени през 2003 в Женева, Швейцария от китариста Drop и вокалиста Benjamin, Sybreed е една апокалиптична машина за звук, oтразяваща взаимния им вкус за екстремен метъл и индустриална музика с концептуално съдържание въртящо се около нещастието на обществото, всекидневното му себезатваряне и като цяло упадъкът при модерния начин на живот. По-късно, басиста Burn и барабаниста Alex се присъединяват, поддържайки пълния състав на групата за почти три години. По време на първата си година те започват да работят по първия си албум Slave Design и след това правят концерти в САЩ за да освободят електронната му ярост на сцена, което им помага да създадат стабилна основа от фенове сред американската публика. Връщайки се в Европа, те се концентрират в концертни изяви за около две години, правейки повече от 60 такива до началото на 2006-та. На този етап барабаниста им се оттегля, принуждавайки групата да си почине за няколко месеца.

През това време, Drop започва работа по това, което ще се превърне в наследника на Slave Design и което достига неочаквани за групата висини, повлияно от Black и Death метъла, постигайки нови измерения на бруталност в тяхната музика. Едновременно с това те развиват и мелодичната страна, увеличавайки качеството и количеството на чистите вокали, запазвайки електронния почерк, което прави песните им лесно разпознавани. После желаейки да започнат записа, те поканили барабаниста на Soilwork - Dick Verbeuren, който любезно приел, внасяйки своя техничен и мощен стил на свирене в албума. По-късно, Kevin се присъединява и групата е отново в цялост: той е бил избран заради впечатляващите си умения да подражава на повечето от партиите на Dirk, а също и за вълнуващата му и експлозивна бързина, отключвайки интересни перспективи за бъдещето на групата.

Сдружавайки се с френската компания LISTENABLE RECORDS, в края на 2007-ма Sybreed се завръщат с втората си звукова атака наречена ANTARES, което идеално илюстрира това, в което се е превърнала групата: агресивен и запомнящ се, бърз но все пак мелодичен метъл, изпълнен с футуристичн картини, жесток, потресаващ, преминаващ в епични припеви, мощно крещене примесено с тягостни, но кристалнo чисти вокали, всичко това сливащо се, каращо те да се чувстваш последния човек на земята, загубен на ръба на света, свидетел на края на цивилизацията. Antares e пулсиращ звук, празнуващ падението на красотата, загубата на надежда и невинност, човешката природа изправена пред Вечността.

(превод от официалния сайт: аз)

Сега: Последните 3 месеца на 2008 Ben, Drop и Kevin прекарват заедно в писане на песни. За пръв път участват 3-ма в измислянето на целия албум (досега Drop е композирал, а Ben е писал текстове). В средата на Януари те влизат в студио, записани са барабани, до средата на Февруари се очаква да се завършат китарите и баса, а вокала през Март. Миксирането на албума ще се извърши от не кого да е, а Rhys Fulber (работил е с Fear Factory и др.). Очаква се да излезе през есента на 2009. Drop обещава албума да е по-мрачен, да шокира и може би да обиди, да обособи още повече уникалния стил на Sybreed. В него за пръв път ще се съдържа кавър на песен - не е разкрито коя е, но оригинала не е в стил метъл.

Дискография:

Slave Design (2004)

Antares (2007)

официален сайт
myspace

Mod Edit
Линковете към албумите работят

Последната промяна е направена от stef_lp на Сря Фев 04, 2009 3:07 pm; мнението е било променяно общо 3 пъти
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Ludnichar
SiteAdmin

Местожителство: Лудницата

МнениеПуснато на: Сря Фев 04, 2009 2:25 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Мега олигофрени са тия, албума от 2007 (с който ги чух първо де) е уникат до последната нота, адски добър!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
stef_lp

МнениеПуснато на: Сря Фев 04, 2009 2:31 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Новия албум го чакам на равно с Rammstein-ския (ако не и повече). Sybreed е от малкото групи, които толкова да си изпипват музиката и да няма нито една песен filler(дет са вика) Cool Дори и бонусите разбиват.
Върнете се в началото
stef_lp

МнениеПуснато на: Съб Апр 04, 2009 2:39 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Нещо голямо се задава Very Happy Very Happy Very Happy
http://www.youtube.com/watch?v=gKBjD8srwGk
Върнете се в началото
stef_lp

МнениеПуснато на: Вто Май 12, 2009 5:44 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

http://www.youtube.com/watch?v=rkv4MW4N5EE

!! Shocked Shocked Twisted Evil
Върнете се в началото
Titan

Местожителство: Brill's Inn, near Undercity, Azeroth

МнениеПуснато на: Пон Юли 27, 2009 12:31 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Чуйте ако искате 2 нови песни на групата Very Happy

На първо слушане съм изненадан леко, усещам няква промяна... Rolling Eyes Да видим дали ше остане така и след повече слушания Cool
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Ludnichar
SiteAdmin

МнениеПуснато на: Пон Юли 27, 2009 12:33 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

А Геш, некво инфо за албума да имаш, кога се очаква да излезе...
Иначе парчетата сега ги пускам! Smile
Върнете се в началото
stef_lp

МнениеПуснато на: Пон Юли 27, 2009 1:09 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Вчера вечерта ги изслушах около няколко хиледи пъти... особено Human Black Box... нямам думи точно това чаках. А албума ще излезе есента октомрви най-късно може би..
Върнете се в началото
stef_lp

МнениеПуснато на: Пет Сеп 11, 2009 2:04 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

още 2 песни в myspace Smile
www.myspace.com/sybreed
едната е малко прекалено блек метъл (мразя го това)... но пак си има яките моменти. Другата е перфектна Cool Новата дата за албума е средата на ноември
Върнете се в началото
number 100
Старшината

Местожителство: Ledbury, UK

МнениеПуснато на: Пон Окт 12, 2009 7:19 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Sybreed - 2009 - The Pulse of Awakening

Група: Sybreed
Албум: The Pulse of Awakening
Година: 2009
Жанр: Industrial/Groove Metal
Държава: Швейцария
Език: Английски
Битрейт: ~256

П.п. Едно задължетилно ухо от всеки уважаващ себе си фен на тази музика - дози мелодичен вокал на фона на тежки китари и електронни семпли

"Вчера влязох в профила на Тил във феисбук и там прочетох нещо като неговото мото - "Нуждая се от слънцето". Това ме зареди с оптимизъм. Решен съм да се боря докрай !
"
Върнете се в началото
stef_lp

МнениеПуснато на: Чет Окт 15, 2009 2:32 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Вече няколко дена го слушам и явно съм се влубил от първия път не само заради чакането, мегаяк Cool Дори ще призная че ми харесва доста повече от рамщайнския (въпреки, че и той ми хареса), но тоя просто ме разтапя бахти яката група Cool Aлбума на годината за мен (следван от rammstein, alice in chains и threat signal)
Върнете се в началото
Ludnichar
SiteAdmin

МнениеПуснато на: Чет Окт 15, 2009 10:11 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Как може да излезе баш по времето на Рамеца! От сумати време го чакам тоя албум, а още не съм сколасал да го чуя, щото излезе заедно с друг, който чакам от още повече време... Evil or Very Mad

Дано поне и мен ме накефи като stef_lp... Smile
Върнете се в началото
number 100
Старшината

Местожителство: Ledbury, UK

МнениеПуснато на: Чет Окт 15, 2009 7:02 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

stef_lp написа:
Дори ще призная че ми харесва доста повече от рамщайнския

И аз съм на същото мнение - тая година излязоха доста по-добри албуми от "Най-най-най-дългоочаквания"

"Вчера влязох в профила на Тил във феисбук и там прочетох нещо като неговото мото - "Нуждая се от слънцето". Това ме зареди с оптимизъм. Решен съм да се боря докрай !
"
Върнете се в началото
stef_lp

МнениеПуснато на: Пон Апр 19, 2010 1:05 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

бонуса:
http://www.youtube.com/watch?v=jPEAUawSFHY
Върнете се в началото
Ludnichar
SiteAdmin

МнениеПуснато на: Пон Апр 19, 2010 1:14 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Добре, че не съм мернал по-горните мнения по времето на излизането на LIFAD, щото щеше да стане ебаси спора... Laughing
Върнете се в началото
Покажи мнения от преди:   
НОВА ТЕМА     НОВ ОТГОВОР    WWW.RAMMSTEINBG.C0M Форуми -> Други групи Часовете са според зоната GMT + 3 Часа
Страница 1 от 1

Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети

С помощта на: Деян Христов

Оптимизатор BG - SEO, изработка и оптимизация на уеб сайтове и фирмени профили.