ПОРТАЛ | ФОРУМ | ГАЛЕРИЯ | МУЗИКА | ВИДЕО | ТЕКСТОВЕ | ТУРНЕТА | ИСТОРИЯ | ВРЪЗКИ | ДРУГИ

ТЪРСЕНЕ | ПОТРЕБИТЕЛИ | ПРОФИЛ | СЪОБЩЕНИЯ | РЕГИСТРАЦИЯ | ВХОД/ИЗХОД
Illidiance - кибер/метъл от братушките

НОВА ТЕМА     НОВ ОТГОВОР    WWW.RAMMSTEINBG.C0M Форуми -> Други групи
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
number 100
Старшината

Местожителство: Ledbury, UK

МнениеПуснато на: Нед Окт 17, 2010 8:44 pm    Заглавие: Illidiance - кибер/метъл от братушките Отговорете с цитат

Първо искам да благодаря на Големия Титан, който ни предоставя торента. И сега накратко за групата. Създадена е през 2005 година в Русия. Сравнима с банди като The Kovenant, Fear Factory, и Sybreed бързо печели публика и след двата си албума "Insane Mytheries То Demise" (2006) и "Nexaeon" (2008 г.) продава над 5000 копия. Взема участие в турнета из европа с банди като Rotting Christ, Grave Digger, Thy Disease, Shenight, Deathstars, Grave, Behemoth. През 2007 година групата има рок-номинации от Министерство на културата на Русия в Южна Русия, а през януари 2009 г.завършват като № 2 в конкурса от над 500 други руски банди. И накрая коментар от мен: съществуващите индъстриъл елементи, чистите вокали и дет-примесите правят музиката на Illidiance уникална и незабравима.

Членове:
1. Shkurin Dmitry (Xyrohn) - лидер на групата, китара и вокали
2. Shkurin Artem (Syrex) - бас и чисти вокали
3. Tim Vyper (Integro) - китари
4. Mike Sockor (Sockor) - ударни

* * *

Illidiance - 2010 - Damage Theory

## Група: Illidiance
## Албум: Damage Theory
## Година: 2010
## Жанр: Industrial/Cyber/Modern Metal
## Държава: Русия
## Език: Английски
## Битрейт: ~320 kbps

* * *

"Вчера влязох в профила на Тил във феисбук и там прочетох нещо като неговото мото - "Нуждая се от слънцето". Това ме зареди с оптимизъм. Решен съм да се боря докрай !
"
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
number 100
Старшината

Местожителство: Ledbury, UK

МнениеПуснато на: Нед Сеп 25, 2011 10:28 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Arrow ILLIDIANCE - New Millennium Crushers HD (видео)

"Вчера влязох в профила на Тил във феисбук и там прочетох нещо като неговото мото - "Нуждая се от слънцето". Това ме зареди с оптимизъм. Решен съм да се боря докрай !
"
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Покажи мнения от преди:   
НОВА ТЕМА     НОВ ОТГОВОР    WWW.RAMMSTEINBG.C0M Форуми -> Други групи Часовете са според зоната GMT + 3 Часа
Страница 1 от 1

Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети

С помощта на: Деян Христов

Оптимизатор BG - SEO, изработка и оптимизация на уеб сайтове и фирмени профили.