ПОРТАЛ | ФОРУМ | ГАЛЕРИЯ | МУЗИКА | ВИДЕО | ТЕКСТОВЕ | ТУРНЕТА | ИСТОРИЯ | ВРЪЗКИ | ДРУГИ

ТЪРСЕНЕ | ПОТРЕБИТЕЛИ | ПРОФИЛ | СЪОБЩЕНИЯ | РЕГИСТРАЦИЯ | ВХОД/ИЗХОД
Megaherz

НОВА ТЕМА     НОВ ОТГОВОР    WWW.RAMMSTEINBG.C0M Форуми -> Други групи
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
Titan

Местожителство: Brill's Inn, near Undercity, Azeroth

МнениеПуснато на: Съб Юли 26, 2008 8:41 pm    Заглавие: Megaherz Отговорете с цитат

Надали има някой фен на Рамщайн, който поне малко се е интересувал от друга немска музика и да не е чувал за Megaherz! Класиците смениха вече няколко вокалиста (между които и Алекс от Eisbrecher) и сега отново имат нов такъв, с който вече успяха да зидадат и цял албум! Още не е излязъл официално, но това не пречи да му се насладим, макар и с не особeно висок битрейт... Wink Мрачен и различен, но все пак - Megaherz!

Megaherz - 2008 - Heuchler

Група: Megaherz
Албум: Heuchler
Година: 2008
Жанр: Industrial Rock/Metal
Държава: Германия
Език: Немски
Oценка: 9.00

* * *

Последната промяна е направена от Titan на Нед Юли 27, 2008 10:47 am; мнението е било променяно общо 2 пъти
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
stef_lp

Местожителство: sоfia

МнениеПуснато на: Нед Юли 27, 2008 10:22 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Объркал си линка Idea
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Titan

МнениеПуснато на: Нед Юли 27, 2008 10:47 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Ъ, верно Embarassed

Е сега вече работи Razz
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
number 100
Старшината

Местожителство: Ledbury, UK

МнениеПуснато на: Нед Юли 27, 2008 7:59 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Не знам какво да кажа за Мегахерц. Но пък за Eisbrecher мога да си сложа ръката на сърцето и да претендирам, че са една от най-добрите индъстриъл групи с немско потекло. Опитах се на няколко пъти да харесам Мегахерците, но нещо не ми се нравят. Има нещо неизпипано в тяхната музика, което се забелязва веднага и дразни, като се има на пред вид, че не са аматьори. Дано не съм обидил някой техен фен. Но определено ГологлавияТ дърпа групата на пред ......

"Вчера влязох в профила на Тил във феисбук и там прочетох нещо като неговото мото - "Нуждая се от слънцето". Това ме зареди с оптимизъм. Решен съм да се боря докрай !
"
Върнете се в началото
du
Site Admin

МнениеПуснато на: Нед Юли 27, 2008 8:25 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Както обикновено добър албум, не велик, но добър. Все пак понеже от няколко дни слушам само Eisbrecher, дори без да искам правя сравнение между двата и Мегахерзите ми идват малко еднообразни сякаш, и по-слаби в сравнение с Eisbrecher. Предполагам, че дори да бях чул албумите в обратен ред пак щях да мисля същото.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Kazekage-sama

МнениеПуснато на: Нед Юли 27, 2008 9:27 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Много бозави припеви, но между припевните части са страхотни.За жалост вече няма истински Мегахерц... Crying or Very sad
Върнете се в началото
Titan

МнениеПуснато на: Пон Юли 28, 2008 12:45 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Абе да ви кажа като чух "5" преди години бяхтотално разочарован. Бях тръгнал да ги плюя даже, че са поели в такава посока, затова и сега изобщо не бързам с преценките. Албума е хубав на първо слушане и дори просто като си представя, че това примерно е дебют на някаква банда и се кефя страшно много. Ето защо съм доволен много Cool

Но да, могат и много, много повече Wink
Върнете се в началото
stef_lp

МнениеПуснато на: Пон Юли 28, 2008 12:28 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Мда първата песен не е нищо особено. Имам чувстото че съм я чувал 100 пати преди да я чуя за първи път.. стандартното рамщайнско повтаряне на една дума и як риф :Д ама тука не е нищо особено и рифа. Тая с френското заглавие е добра, и според мен ако се направи клип на предпоследната ще е добър избор, освен че хубава ще се хареса и на по-широка публика. Добре са променили Ebenbild и да другото не е кой знае кво като цяло.. Да можеха и по добре ама бива и в другите албуми долу горе ми харесват наистина само по 3-4 песни.
Върнете се в началото
Жега

Местожителство: Станимака

МнениеПуснато на: Сря Юли 30, 2008 11:10 am    Заглавие: Отговорете с цитат

В другите теми за Eisbrecher,Ruoska,Oomph!,Turmion Katilot достатъчно се
изложих като тотален НЕразбирач по отношение на жанра,затова както съм го подкарал ще си дам мнението и за Megaherz.Албума го преслушах няколко пъти ,като най-хубавата за мен песен е първата.Само едно нещо не ми хареса в тоя албум и това е липсата на МОЩ - нещо,което е напълно характерно за албумите на Rammstein Wink

du
Site Admin

МнениеПуснато на: Сря Юли 30, 2008 12:22 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

А! Именно! Exclamation
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
number 100
Старшината

Местожителство: Ledbury, UK

МнениеПуснато на: Сря Ное 19, 2008 1:33 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Честит рожден ден на Капитана - 18.11 ......

"Вчера влязох в профила на Тил във феисбук и там прочетох нещо като неговото мото - "Нуждая се от слънцето". Това ме зареди с оптимизъм. Решен съм да се боря докрай !
"
Върнете се в началото
Titan

МнениеПуснато на: Сря Ное 19, 2008 2:13 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Бившия вокал на бандата Матиас се присъедини наскоро към една друга немска група, за която ако съдим по новите й очертания ще бъде тотален размазвач! Скоро ще си говорим повече по темата, защото наистина се очаква нещо голямо и запомнящо се от ранга на големите на немската сцена Cool
Върнете се в началото
stef_lp

МнениеПуснато на: Чет Ное 20, 2008 10:52 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Titan написа:
Бившия вокал на бандата Матиас се присъедини наскоро към една друга немска група, за която ако съдим по новите й очертания ще бъде тотален размазвач! Скоро ще си говорим повече по темата, защото наистина се очаква нещо голямо и запомнящо се от ранга на големите на немската сцена Cool

От това което чух (поне от първите неща) мнооооого (прекалено) приличаше на Мегахерц.. дори едната песен Geh mit mir.. единствената, която имаше клип.. почти е едно към едно с Herzblut.. сравнете:

http://www.youtube.com/watch?v=u9NX_gz-XYs
http://www.youtube.com/watch?v=fPKVixUtzg8

.. ще видим докъде щя я докарат имат тук таме нещо оригинално..
Върнете се в началото
Titan

МнениеПуснато на: Пет Ное 21, 2008 9:26 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Да, но всичко до "Stigmata" е със стария вокал. Матиас се присъедини наскоро и резултатите на първо слушане са доста по-впечатляващи дори в демо вариантите си Razz Например...

Die! - Teufelswerk
Върнете се в началото
Kolian

Местожителство: София

МнениеПуснато на: Съб Дек 24, 2011 2:41 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Мегахерц скоро с нов албум,знаете,но ето го и прясното видео :

http://www.youtube.com/watch?v=kGXTT7s01pw&feature=share

На мен лично не ми харесва. Супер много се зарадвах,че връщат клоуна,но са го преексплоатирали на твърде много места и явните прилики с видеото на Freiflug ( пак за клоуна се отнася ) са готини,но отново преексплоатирани. Слабо,много слабо Confused Песента обаче си ме кефи Smile

Покажи мнения от преди:   
НОВА ТЕМА     НОВ ОТГОВОР    WWW.RAMMSTEINBG.C0M Форуми -> Други групи Часовете са според зоната GMT + 3 Часа
Страница 1 от 1

Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети

С помощта на: Деян Христов

Оптимизатор BG - SEO, изработка и оптимизация на уеб сайтове и фирмени профили.