ПОРТАЛ | ФОРУМ | ГАЛЕРИЯ | МУЗИКА | ВИДЕО | ТЕКСТОВЕ | ТУРНЕТА | ИСТОРИЯ | ВРЪЗКИ | ДРУГИ

ТЪРСЕНЕ | ПОТРЕБИТЕЛИ | ПРОФИЛ | СЪОБЩЕНИЯ | РЕГИСТРАЦИЯ | ВХОД/ИЗХОД
Ruoska - най-яката песен
Иди на страница 1, 2  Следваща

НОВА ТЕМА     НОВ ОТГОВОР    WWW.RAMMSTEINBG.C0M Форуми -> Други групи
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
DoN_Castelano

Местожителство: Сексагинта Приста

МнениеПуснато на: Сря Апр 30, 2008 7:42 pm    Заглавие: Ruoska - най-яката песен Отговорете с цитат

Виждам че се подвизават какви ли не постове в тоя раздел. Затова и аз си "позволих" да постна подобен. Зная, че по-вечето от почитателите на индъстриъл музиката не са подминавали името на една от новатирите от този жанр и по точно на небезизвестната група Ruoska. Признавам си, че доста късно ги преоткрих, но това пък не ми попречи да станат едно от фаворитните ми предпочитания за убиване на тишината. Тотално съм заслепен от тяхното творчество и искам да споделя няколко думи с подобните фенове на финските агресори. Не съм запознат с трудно-изговорливия финландски и честно казано в повечето песни не знам какво точно се "разказва". Но тътена от бруталните дръм-машийнс не може да бъде подминат с лека ръка от познавача на "електронната жица"
и точно тук бих искал да разбера неговото предпочитание за най-добрия трак на бандата. Може би бих показъл своята слабост към тотално-разбиващия хит на ледените мъжаги и по конкретно парчето " Alasin" .....

Местожителство: Бъдещето

МнениеПуснато на: Сря Апр 30, 2008 7:53 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Narua Twisted Evil А прилежащия й Radium е най-добрия им албум IMHO Cool
Titan

Местожителство: Brill's Inn, near Undercity, Azeroth

МнениеПуснато на: Сря Апр 30, 2008 8:40 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Както много пъти сме си говорили с Лудничаря, на тая група трудно може да й се определеи най-силна песен Rolling Eyes Далеч по-лесно е да се каже коя е най-малко яка Laughing

Но като цяло са ми се оформили няколко фаворита (не мога да кажа 1, сори) и това са "Tuonen Viemaa", "Herraa Hyvaa Kiittakaa", "Sika", "Pure Minua", "Lihaa Vasten Lihaa", "Valtaa, Vakivaltaa" и т.н., наистина, мога да кажа още поне 5 песни, дето ги слагам наравно с тия и още 15, дето са с 1/4 идея по-малко яки Rolling Eyes Такова КПД съм чувал само при Rammstein и Richthofen честно казано Confused
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Ludnichar
SiteAdmin

Местожителство: Лудницата

МнениеПуснато на: Чет Май 01, 2008 4:33 am    Заглавие: Отговорете с цитат

При мен лично Alasin може би има лееееко предимство пред останалите, но Veriura, Kaarmeenpesa, Amortem, Porttikielto Taivaaseen, Valtaa Vakitvaltaa и т.н. не и отстъпват кой знае колко...
Просто както Геша отбеляза, на тая група не е особено лесно да се определи дори някакъв "бест оф" камо ли най-добра песен...
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Белоснежка
същата

Местожителство: Централно.

МнениеПуснато на: Пон Май 05, 2008 8:48 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Светотатство е да избереш само една песен на Р(у)оските,като имат тооооолкова много,които се вписват в определението "най-яка"
Но понеже съм човек извън закона,ще кажа Pakkomielle.И ще съжалявам,че съм пропуснала останалите. Razz

Ще съжаляваш и ако Лудничаря те види на улицата

edit: Du
Wink
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
XeKToP

Местожителство: Troja

МнениеПуснато на: Пон Май 05, 2008 11:06 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Valtaa Vakitvaltaa и Pakkomielle - мисля че тези двете са с едни гърди напред Cool
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
Ludnichar
SiteAdmin

МнениеПуснато на: Пон Май 05, 2008 11:41 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

molotov bitch написа:
Ще съжаляваш и ако Лудничаря те види на улицата

edit: Du
Wink

Какво пак мен ме набеждавате... Rolling Eyes
Върнете се в началото
DoN_Castelano

Местожителство: Сексагинта Приста

МнениеПуснато на: Нед Май 25, 2008 8:33 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Arrow
SiteAdmin

МнениеПуснато на: Вто Май 27, 2008 1:19 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Като искаш да пишем - добре... И без тва напоследък все некви десетки дращим из форума, ще напиша и 10 песни на Руоска, ама без ред! Razz

Best Of RUOSKA / vol.1:
Veriura
Kaarmeenpesa
Isan Kadesta
Amortem
Pure Minua
Alasin
Saarnaaja
Lihaa Vasten Lihaa
Valtaa,Vakivaltaa
Porttikielto Taivaaseen

Bonus: Alasin (Live at Puustock 2007)
Върнете се в началото
number 100
Старшината

Местожителство: Ledbury, UK

МнениеПуснато на: Нед Юли 13, 2008 6:36 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Arrow Малко да дръпна темата. Нещо тия дни все ми се върти из главата Sika, джи.джи-джи-джи-джи-джи. Черпя Exclamation

"Вчера влязох в профила на Тил във феисбук и там прочетох нещо като неговото мото - "Нуждая се от слънцето". Това ме зареди с оптимизъм. Решен съм да се боря докрай !
"
Върнете се в началото
Kolian

Местожителство: София

МнениеПуснато на: Вто Юли 22, 2008 2:28 am    Заглавие: Отговорете с цитат

От малко време им познавам творенията ама за мен най-добри са Tuonen viemää,Mies yli laidan ,Kesä tulla saa ,Alasin и Liha vasten lihaa.Но и останалите им песни са уникално добри.
Жега

Местожителство: Станимака

МнениеПуснато на: Вто Юли 22, 2008 11:25 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Умишлено изчаках да се мине повече от месец откакто слушам тея "финландски чудовища", за да дам по-компетентно мнение по темата.Но,
уви с течение на времето все повече се затруднявам.Напълно съм съгласен с гореизложените мнение,че е по-лесно да се опледели коя песен е по-малко яка,отколкото да се посочи най-добрата им такава. За
да не съм капо ще посоча "Езика на Дявола" - Pirunkieli Twisted Evil А от клиповете им, които изгледах най-голямо впечатление ми направи Tuonen
Viemaa.
Тук е мястото да изкажа най-искрени благодарности на DON_CASTELANO/Titan/Ludnichar,че ми "отвориха" очите/ушите за тази
невероятна банда Twisted Evil

number 100
Старшината

Местожителство: Ledbury, UK

МнениеПуснато на: Чет Юли 24, 2008 4:27 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

vasilal, в твоите очи аз виждам един скрит фен на финланския "тежък фолклор" Twisted Evil . Продължавай да се издигаш в йерархията на същинската музика, като непременно хвърляй и едно ухо на сърцераздиращите бараби със скандално сценично поведение - Turmion Kätilöt Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil

"Вчера влязох в профила на Тил във феисбук и там прочетох нещо като неговото мото - "Нуждая се от слънцето". Това ме зареди с оптимизъм. Решен съм да се боря докрай !
"
Върнете се в началото
Жега

МнениеПуснато на: Чет Юли 24, 2008 5:02 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Да,наистина с всеки изминал ден се зарибявам все повече на Ruoska-просто тия хора си го заслужават.А афинитета ми към ''финландския тежък фолклор'' e лесно обясним,тъй като като бях младеж се интересувах изключително много от скандинавска митология.Разбира се финландците са уникален народ и нямат нищо общо с останалите северни народи,но все пак и те са скандинавци.За Turmion Katilot също научих от този форум и даже току-що си дръпнах новия им албум.Обещавам след като го прослушам известно време да си постна мнението и за тея пичове Twisted Evil Wink
Жега

МнениеПуснато на: Сря Мар 17, 2010 8:11 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

От два дни въртя непрестанно Multaa ja loskaa.Не мога да й се наситя Twisted Evil. Поздрав!
Покажи мнения от преди:   
НОВА ТЕМА     НОВ ОТГОВОР    WWW.RAMMSTEINBG.C0M Форуми -> Други групи Часовете са според зоната GMT + 3 Часа
Иди на страница 1, 2  Следваща
Страница 1 от 2

Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети

С помощта на: Деян Христов

Оптимизатор BG - SEO, изработка и оптимизация на уеб сайтове и фирмени профили.