ПОРТАЛ | ФОРУМ | ГАЛЕРИЯ | МУЗИКА | ВИДЕО | ТЕКСТОВЕ | ТУРНЕТА | ИСТОРИЯ | ВРЪЗКИ | ДРУГИ

ТЪРСЕНЕ | ПОТРЕБИТЕЛИ | ПРОФИЛ | СЪОБЩЕНИЯ | РЕГИСТРАЦИЯ | ВХОД/ИЗХОД
Black Light Discipline

НОВА ТЕМА     НОВ ОТГОВОР    WWW.RAMMSTEINBG.C0M Форуми -> Други групи
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
number 100
Старшината

Местожителство: Ledbury, UK

МнениеПуснато на: Пет Яну 16, 2009 8:10 pm    Заглавие: Black Light Discipline Отговорете с цитат

Финландската електро / индъстриъл метъл банда Black Light Discipline се сформира през 2005 година в Куопио. Дебютът йм "Empire” ("Империя") e в типичен индъстриъл стил. Якия тембър на вокалиста Тони на моменти мяза на Gothminister-ския бек .Петата песен от албума“Words Have A Meaning” има в пъти повече електроника в сравнение с останалите тракове. Гост вокал в албума е MC Raaka Pee - фронтмен на небезиствестната финланска индъстриъл група Turmion Kätilöt. Пазарът на подобен тип музика е доста доминиран от немската сцена, но Black Light Discipline е една от формациите, които показват, че могат да са наравно с нея, което си личи от дебютната творба. Но със сигурност може да очакваме повече от тях за в бъдеще.

* * *

Black Light Discipline - 2008 - Empire

Група: Black Light Discipline
Албум: Empire
Година: 2008
Жанр: Industrial Metal EBM Techno
Държава: Финландия
Език: Английски
Oценка: 10.00

* * *

"Вчера влязох в профила на Тил във феисбук и там прочетох нещо като неговото мото - "Нуждая се от слънцето". Това ме зареди с оптимизъм. Решен съм да се боря докрай !
"
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Titan

Местожителство: Brill's Inn, near Undercity, Azeroth

МнениеПуснато на: Съб Яну 17, 2009 1:25 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Мега яката банда! Razz Зрял индъстриъл метъл, какъвто ни най-малко не би очаквал човек от новосформирана банда Razz Радвам се и за тях, че придобиват популярност, та по тоя случай сложихме с 1 приятел и едно клипче към една тяхна песен за тъпите мързели, които още не са си направили труда да чуят албума Very Happy

Black Light Discipline - Tides
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Kolian

Местожителство: София

МнениеПуснато на: Съб Май 08, 2010 3:47 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Преди няколко дена на 5 май BLD са пуснали новия си сингъл - "Aggressor" .
Тук може да чуето малко от песните http://www.myspace.com/blackld

Titan

Местожителство: Brill's Inn, near Undercity, Azeroth

МнениеПуснато на: Пет Май 14, 2010 11:07 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Остави семплите, ето го сингъла Cool Станали са по-електронни май, но иначе стилът е същия, няма особено втежняване или омекване в саунда... доволен съм Very Happy Кавъра на Placebo обаче май е по-добър от самата "Aggressor" Rolling Eyes

Black Light Discipline - 2010 - Aggressor (CDS)
Върнете се в началото
number 100
Старшината

МнениеПуснато на: Вто Ное 16, 2010 2:10 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Black Light Discipline training session - Aggressor

"Aggressor is a small taste from the upcoming album which BLD is currently working on. It will be released during 2011."

"Вчера влязох в профила на Тил във феисбук и там прочетох нещо като неговото мото - "Нуждая се от слънцето". Това ме зареди с оптимизъм. Решен съм да се боря докрай !
"
Върнете се в началото
number 100
Старшината

МнениеПуснато на: Пет Мар 16, 2012 10:24 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Малко Ъп на темата. Това е поредния албум, в пъти по слаб от предходния, но това е лично мнение. Задължително едно ухо да ударите. Благословенни да са Титаните.

Arrow Black Light Discipline - 2012 - Against Each Other (Limited Edition) (Zamunda)

Група: Black Light Discipline
Албум: Against Each Other
Година: 2012
Жанр: Industrial Metal
Държава: Финландия
Език: Английски
Битрейт: ~320 kbps

"
Върнете се в началото
Покажи мнения от преди:   
НОВА ТЕМА     НОВ ОТГОВОР    WWW.RAMMSTEINBG.C0M Форуми -> Други групи Часовете са според зоната GMT + 3 Часа
Страница 1 от 1

Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети

С помощта на: Деян Христов

Оптимизатор BG - SEO, изработка и оптимизация на уеб сайтове и фирмени профили.