ПОРТАЛ | ФОРУМ | ГАЛЕРИЯ | МУЗИКА | ВИДЕО | ТЕКСТОВЕ | ТУРНЕТА | ИСТОРИЯ | ВРЪЗКИ | ДРУГИ

ТЪРСЕНЕ | ПОТРЕБИТЕЛИ | ПРОФИЛ | СЪОБЩЕНИЯ | РЕГИСТРАЦИЯ | ВХОД/ИЗХОД
Eisblume

НОВА ТЕМА     НОВ ОТГОВОР    WWW.RAMMSTEINBG.C0M Форуми -> Други групи
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
Titan

Местожителство: Brill's Inn, near Undercity, Azeroth

МнениеПуснато на: Съб Яну 17, 2009 2:58 pm    Заглавие: Eisblume Отговорете с цитат

Има една група, или може би можем да го наречем проект, наречен Eisblume. В основата му стои една прекрасна малда и талантлива мадама със страхотен глас на име Рия. Не знам кой точно се занимава с музиката и звука, но казвам ви, звукът на Eisblume е просто невероятен! Страхотно изчистен и кристален откъм техника и много въздействащ като атмосфера.

Стилът - не мога да кажа точно. Нещо средно между готик, поп, рок и метъл, с много електроника и симфонични елекемтни. Атмосферата е страхотна - мрачна, зимна, минорна и крайно красива. През Февруари предстои да чуем и целия албум, но засега ви оставям да се насладите на новия сингъл "Eisblumen", който всъщност представлява кавър на Subway to Sally Wink Ако искате свалете торента, ако искате само гледайте видеото, но ви казвам, тая група си заслужава Wink

* * *

Eisblume - 2009 - Unter Dem Eis

Група: Eisblume
Aлбум: Unter Dem Eis
Година: 2009
Жанр: Gothic Rock/Pop/Metal
Държава: Германия
Език: Немски
Оценка: 9.00

* * *
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
number 100
Старшината

Местожителство: Ledbury, UK

МнениеПуснато на: Нед Яну 18, 2009 10:18 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Още вчера смъхнах "Леденото цвете" и врътнах няколко пъти сингъла. Наистина много нежна музика и приятен немски женски вокал, а на места резачките са по-вече от яки. Щом и половинката го хареса, значи ще се хареса и на всеки друг. Личната ми оценка е 8,5.

"Вчера влязох в профила на Тил във феисбук и там прочетох нещо като неговото мото - "Нуждая се от слънцето". Това ме зареди с оптимизъм. Решен съм да се боря докрай !
"
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
number 100
Старшината

Местожителство: Ledbury, UK

МнениеПуснато на: Съб Мар 07, 2009 4:18 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Благодарение отново на Titan се сдобихме и с новия албум (добавен е в първия пост по темата) на талантливата банда. Мисля, че вече мога да дам една пълна 10-ка

"Вчера влязох в профила на Тил във феисбук и там прочетох нещо като неговото мото - "Нуждая се от слънцето". Това ме зареди с оптимизъм. Решен съм да се боря докрай !
"
Върнете се в началото
Necromancy

МнениеПуснато на: Чет Юли 08, 2010 11:48 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Аз понеже имам слабост към немска музика...Наистина, добра група са. Приятни са за слушане.
so hat man es für tot befunden
Es wird verscharrt in nassem Sand
mit einer Spieluhr in der Hand
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Покажи мнения от преди:   
НОВА ТЕМА     НОВ ОТГОВОР    WWW.RAMMSTEINBG.C0M Форуми -> Други групи Часовете са според зоната GMT + 3 Часа
Страница 1 от 1

Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети

С помощта на: Деян Христов

Оптимизатор BG - SEO, изработка и оптимизация на уеб сайтове и фирмени профили.