ПОРТАЛ | ФОРУМ | ГАЛЕРИЯ | МУЗИКА | ВИДЕО | ТЕКСТОВЕ | ТУРНЕТА | ИСТОРИЯ | ВРЪЗКИ | ДРУГИ

ТЪРСЕНЕ | ПОТРЕБИТЕЛИ | ПРОФИЛ | СЪОБЩЕНИЯ | РЕГИСТРАЦИЯ | ВХОД/ИЗХОД
Група ELINOR търси екип

НОВА ТЕМА     НОВ ОТГОВОР    WWW.RAMMSTEINBG.C0M Форуми -> Други групи
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
number 100
Старшината

Местожителство: Ledbury, UK

МнениеПуснато на: Сря Мар 18, 2009 9:02 pm    Заглавие: Група ELINOR търси екип Отговорете с цитат

Drago написа:
..Обръщам се с огромната молба към всички Вас: - Ако между вас има или познавате някой който иска да прави такава музика аз и другите хора от групата сме с две ръце "ЗА"
В групата сме вокалистка, китарист, барабанист и аз на акордионите (баса е от клавирите - проблема с басиста ни е като с мъж вокал)

София: 0898 33 82 13, 0885 39 71 43
mail: [email protected]
MySpace: www.myspace.com/elinorbg

Също така не бихме отказали и на още една девойка ако се появи, но само ако е с плътен и леко дрезгав глас.

С поздрави и уважение към всички вас: Драго

"Вчера влязох в профила на Тил във феисбук и там прочетох нещо като неговото мото - "Нуждая се от слънцето". Това ме зареди с оптимизъм. Решен съм да се боря докрай !
"

Последната промяна е направена от number 100 на Пет Яну 22, 2010 9:06 am; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
number 100
Старшината

Местожителство: Ledbury, UK

МнениеПуснато на: Пон Май 24, 2010 12:56 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Drago написа:
Здравейте, пускам обява за мъжки вокал. Стремим се предимно към авторска музика, но сме наченали и малко песнички които са от репертоара на Ruoska, Emigrate, Rammstein. За малко по-подробно инфо може да се придобие тук, www.myspace.com/elinorbg
За контакт прилагам следните координати тел. 0885397143, skype: elinor_bg , e-mail: [email protected]

"Вчера влязох в профила на Тил във феисбук и там прочетох нещо като неговото мото - "Нуждая се от слънцето". Това ме зареди с оптимизъм. Решен съм да се боря докрай !
"
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Покажи мнения от преди:   
НОВА ТЕМА     НОВ ОТГОВОР    WWW.RAMMSTEINBG.C0M Форуми -> Други групи Часовете са според зоната GMT + 3 Часа
Страница 1 от 1

Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети

С помощта на: Деян Христов

Оптимизатор BG - SEO, изработка и оптимизация на уеб сайтове и фирмени профили.