ПОРТАЛ | ФОРУМ | ГАЛЕРИЯ | МУЗИКА | ВИДЕО | ТЕКСТОВЕ | ТУРНЕТА | ИСТОРИЯ | ВРЪЗКИ | ДРУГИ

ТЪРСЕНЕ | ПОТРЕБИТЕЛИ | ПРОФИЛ | СЪОБЩЕНИЯ | РЕГИСТРАЦИЯ | ВХОД/ИЗХОД
GOTHMINISTER - групата

НОВА ТЕМА     НОВ ОТГОВОР    WWW.RAMMSTEINBG.C0M Форуми -> Други групи
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
number 100
Старшината

Местожителство: Ledbury, UK

МнениеПуснато на: Съб Ное 22, 2008 1:59 pm    Заглавие: GOTHMINISTER - групата Отговорете с цитат

Групата GOTHMINISTER е основана през 1999 г. от Bjørn Alexander Brem (Gothminister).
През 2000 г се присъединява клавириста Halfface, а после - китариста Machine (Bjorn Aadland.
През 2003 бандата издава дебютния си албум, озаглавен Gothic Electronic Anthems и получава отлични отзиви както в немската, така и международната преса, а списание Меtal Hemmer пуска заглавие: "Бунтарите се възродиха от мъртвите".
Gotminister пускат няколко успешни клубни сингли, най-сполучливия от които е хитът "Endzhl", влизайки в десетте най-галеми хита сред немските алтернативни групи
Gotminister участва на всички големи фестивали в Германия, като Wave-Gotik-Treffen (WGT), на фестивалът Дарк Сторм. Две години поред гостуват на фестивала M'era Луна сред 10000 зрители, а на фестивала Shattenr в град Оберхаузен свирят заедно с групи като Oomph!, In Extremo и Within Temptation.
Gotminister се радва на огромен успех, а през ноември 2003 г. дебютен албум е преиздаден отново от Drakkar Enterteyment GmbH / BMG. Оттогава групата Gotminister има две нови попълнения: клавириста Android и "живия" барабанист Chris Dead (Christian Svendsen) .
В новия си албум Gotminister наблягат повече от преди върху тежките китари и dark метала. Елементите на електронен звук също са налице.
Gotminister правят голямо турне в Германия и останалата част от Европа, за да рекламират новия си албум Empire of Dark Salvation.
Няколко години по-късно след небивали успехи на индъстриъл сцената тежките готик уейвъри издават поредния си и последен за сега албум Happiness in Darkness.

Групата:
* Gothminister (Bjørn Alexander Brem) - Lead Voices and Performance
* Halfface (Tom Kalstad) - Keyboards
* Machine (Bjorn Aadland) - Guitars
* Chris Dead (Christian Svendsen) - Drums
* Icarus (Glenn Nilsen) - Guitars
Други участници:
* Dementia Narcissus (Sandra Jensen) — Backing Vocals and Performance
* Android (Andy Moxnes) — Keyboard, guitar
Гости:
*Eirik Øien (Session) — Bass
Гости на лайфове:
*Eric Burton — Live Vocals на фестивалът M'era Luna` 2004

Албумите:
2001 - Angel Demo
2003 - Gothic Electronic Anthems
2005 - Empire of Dark Salvation
2008 - Happiness in Darkness

* * *

Gothminister - 2008 - Happiness In Darkness

Група: Gothminister
Албум: Happiness In Darkness
Година: 2008
Жанр: Gothic/Industrial Metal
Държава: Норвегия
Език: Английски
Oценка: 8.25

* * *

П.П. Материалите са взаимствани от няколко източника на няколко езика и ми беше трудно да преведа цялата информация. Моля за поправки и допълнения.

"Вчера влязох в профила на Тил във феисбук и там прочетох нещо като неговото мото - "Нуждая се от слънцето". Това ме зареди с оптимизъм. Решен съм да се боря докрай !
"
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
number 100
Старшината

Местожителство: Ledbury, UK

МнениеПуснато на: Чет Апр 14, 2011 7:07 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

.. и след дълго чакане министрите се завръщат с поредната доза мрачен готик с "тежък индъстриъл" (признавам си, че това са ми двете любими думи). За мен този албум е продължение на предния, като имам в пред вид че не са си изневерили на стила и саунда. Хвърлете едно ухо и влезте дълбоко в недрата на Тъмната страна ..

* * *

Gothminister - 2011 - Anima Inferna

Група: Gothminister
Албум: Anima Inferna
Година: 2011
Жанр: Gothic/Industrial Metal
Държава: Норвегия
Език: Английски

* * *

"Вчера влязох в профила на Тил във феисбук и там прочетох нещо като неговото мото - "Нуждая се от слънцето". Това ме зареди с оптимизъм. Решен съм да се боря докрай !
"
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Покажи мнения от преди:   
НОВА ТЕМА     НОВ ОТГОВОР    WWW.RAMMSTEINBG.C0M Форуми -> Други групи Часовете са според зоната GMT + 3 Часа
Страница 1 от 1

Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети

С помощта на: Деян Христов

Оптимизатор BG - SEO, изработка и оптимизация на уеб сайтове и фирмени профили.