ПОРТАЛ | ФОРУМ | ГАЛЕРИЯ | МУЗИКА | ВИДЕО | ТЕКСТОВЕ | ТУРНЕТА | ИСТОРИЯ | ВРЪЗКИ | ДРУГИ

ТЪРСЕНЕ | ПОТРЕБИТЕЛИ | ПРОФИЛ | СЪОБЩЕНИЯ | РЕГИСТРАЦИЯ | ВХОД/ИЗХОД
Die!

НОВА ТЕМА     НОВ ОТГОВОР    WWW.RAMMSTEINBG.C0M Форуми -> Други групи
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
stef_lp

Местожителство: sоfia

МнениеПуснато на: Пон Дек 29, 2008 1:40 am    Заглавие: Die! Отговорете с цитат

Не намерих много информация.. а много исках да си изкажа мнението.. в темата за Megaherz не ми се пишеше за да не се отклонява прекалено, та ето отделна (вече си заслужават)..

накратко.. допреди 2-3 години имитатори на Megaherz (не са крадели буквално песни ама долу горе..), но не и след като Matthias (бивш вокал на Мегахерц - албума 5) се присъединява. В момента си записват новия албум (за мене първи де). Lug mich an е страхОтна баси яката е, възхитен съм и съм потресен нямам търпение да излезе целия албум:
http://www.myspace.com/diemusic

Rolling Eyes Rolling Eyes Smile Smile Cool

Последната промяна е направена от stef_lp на Пон Фев 02, 2009 5:42 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
stef_lp

МнениеПуснато на: Чет Яну 01, 2009 5:40 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Качена е нова песен: "Daumеnlutscher"..... тотален разбиваччч!

Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Cool
Върнете се в началото
Titan

Местожителство: Brill's Inn, near Undercity, Azeroth

МнениеПуснато на: Чет Яну 01, 2009 5:11 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Е те това чукане чакахме!!! Само да пуснат preorder и взимаме албума! Idea Ше зема и да се свържа с Матиас за някое интервю ако мога Rolling Eyes

За по-мързеливите, ето линк:

Die! - Daumenlutscher
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
stef_lp

МнениеПуснато на: Вто Сеп 22, 2009 2:15 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Вече бях забравил за тая група.. но те са още тук вече има обложка и дата

Мен на пръв поглед ми прилича на нещо смесено между rammstein (ohne dich) и slipknot (all hope i s gone).. като цяло малко умряло.. а албума ще разберем какъв е най-късно на 23 октомври (ако рече титана може и по-рано (;
Върнете се в началото
Titan

МнениеПуснато на: Пон Ное 09, 2009 10:40 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Преди малко в кутията ми пристигна диска с новия албум...

Честно, такъв страхотен албум не бях чувал от около 10 години... Shocked И да ме извиняват всички, но е 100% по-добър от новия Рамщайн... каквото и да си говорим, колкото и Рамщайн да ми е най-любимата група евър, Still > LIFAD... скоро ще го кача, за да се убедите сами - албумът е УМОПОМРАЧИТЕЛЕН!!!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Titan

МнениеПуснато на: Чет Ное 19, 2009 7:00 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Моля ви, не го разпространявайте по руските сайтове и т.н., а и ако някой пита - не знаете откъде е изтекъл Laughing То и аз не знам Rolling Eyes

Die! - 2009 - Still

Група: Die!
Албум: Still
Година: 2009
Жанр: Industrial Metal
Държава: Германия
Език: Немски
Битрейт: ~320
Върнете се в началото
number 100
Старшината

Местожителство: Ledbury, UK

МнениеПуснато на: Чет Ное 19, 2009 7:35 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Най-сетне Twisted Evil Отново адмирации за нашия модер Титан. ... И само някой да е постнал торента ..

Titan написа:
Тази година Rammstein ни обещаха да се върнат към корените, респективно да ни предложат тежък, мощен албум от сорта на Herzeleid/Sehnsucht. Аз като техен болен фен не усетих това "завръщане", което леко ме разочарова, въпреки че харесах албума. Броени дни след тях обаче една друга немска индъстриъл метъл банда издаде своя нов албум и предложи на слушателя това, което обещаха Rammstien - тежък и безкомпромисен индъстриъл метъл! Точно това ще чуете в "Still". За да не съм голословен, ще спомена и няколко интересни факта. Новият вокалист и човек, слагащ изцяло ново начало за доскоро скучноватата банда [die!] е Матиас Айсхолц - бивш вокалист на Megaherz (албумът "5", за по-запознатите). Доскорошното амплоа на "Jablonski" (прякорът му) на певец, изпълняващ добре нежни балади като "Augenblick" тук е изцяло променено, защото в "Still" той пуска на воля най-екстремното, което може да изтръгне от гласните си струни. На места агресивните му, плътни и често хриптящи вокали клонят повече от силно към екстремните форми на метъл, макар и да не прекрачват границата. На други места пък песните сякаш стоят с един огромен светещ надпис, на който пише "Аз все пак идвам от Megaherz", където можем да чуем и по-меките вокали на Айсхолц. Като цяло обаче албумът троши кости - типичен немски NDH, с олд скул електроника, мощен опростен ритъм и както вече споменах - плътни и ниски вокали. Без да преувеличавам, за мен това тук е личният ми "Албум на Годината", като го поставям дори пред крайно любимите ми Rammstein! И както вероятно се досещате - свалете (и купете) задължително, ако сте фен на Neue Deutsche Harte и на бандите от сорта на Rammstein Wink Честно, аз такъв мощен албум не бях чувал сигурно 7-8 години...

"Вчера влязох в профила на Тил във феисбук и там прочетох нещо като неговото мото - "Нуждая се от слънцето". Това ме зареди с оптимизъм. Решен съм да се боря докрай !
"
Върнете се в началото
Kolian

Местожителство: София

МнениеПуснато на: Пет Ное 20, 2009 1:21 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Велико ! Стрхотен албум.Евала,Титане,че ни достави албума Smile

Последната промяна е направена от Kolian на Чет Май 12, 2011 8:38 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
number 100
Старшината

Местожителство: Ledbury, UK

МнениеПуснато на: Нед Ное 22, 2009 6:27 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

След обстойно слушане (само аз си знам как) мога вече да бъда сигурен, че този шедьовър е наистина истински индъстриъл. Музикантите са събирали доста матариал през всичките тези години, за да направят един супер-супер тежък албум, със всичките му задължетилни елементи на жанра... Много-много тежък .. Наистина имах нужда от нещо подобно, за да си спомня за Laibach, Godflesh и Pitchshifter .. И пак ще повторя, че е пъти повече по добър от всичко издадено този година. .

"Вчера влязох в профила на Тил във феисбук и там прочетох нещо като неговото мото - "Нуждая се от слънцето". Това ме зареди с оптимизъм. Решен съм да се боря докрай !
"
Върнете се в началото
markdeboer

Местожителство: Sofia

МнениеПуснато на: Вто Яну 12, 2010 1:37 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Албумът без спор си е много един от най-добрите, които съм чувал от 1-2 години. Very Happy
In meine Fantasie
Ich mach die Augen zu
Sie wehrt sich nicht
Liebe ist fur alle da - nicht fur mich
Върнете се в началото
Kolian

МнениеПуснато на: Чет Май 12, 2011 8:37 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

http://www.myspace.com/diemusic/music/songs/KERNGESUND-81371252

Нова песен,ахорааа !!! Shocked Cool

П.П. http://www.reverbnation.com/play_now/8513358 и още работи,така като се разровя...супер !

Kolian

МнениеПуснато на: Пет Яну 27, 2012 9:08 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

В кореспонденция с Патрик Буш и Матиас Яблонски научих,че са записали 14 нови песни,но за съжаление са имали проблеми и в момента търсят нови попълнения в групата и нов мениджър. За сега няма предвидена дата за новия албум,но няма да е скоро. Ако някой се интересува от текстовете на трите от доста време вече не-нови песни на групата ( които съм посочил в горния линк ),може да ги прочете в профила във фейсбук на Матиас Яблонски или да ми пише лично. Мен ме интересуваха,може да има и други Smile Също така разбрах,че бившата жена на господин Яблонски е българка Very Happy Да се надяваме,че всичко с групата ще се развие добре Smile
Покажи мнения от преди:   
НОВА ТЕМА     НОВ ОТГОВОР    WWW.RAMMSTEINBG.C0M Форуми -> Други групи Часовете са според зоната GMT + 3 Часа
Страница 1 от 1

Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети

С помощта на: Деян Христов

Оптимизатор BG - SEO, изработка и оптимизация на уеб сайтове и фирмени профили.