ПОРТАЛ | ФОРУМ | ГАЛЕРИЯ | МУЗИКА | ВИДЕО | ТЕКСТОВЕ | ТУРНЕТА | ИСТОРИЯ | ВРЪЗКИ | ДРУГИ

ТЪРСЕНЕ | ПОТРЕБИТЕЛИ | ПРОФИЛ | СЪОБЩЕНИЯ | РЕГИСТРАЦИЯ | ВХОД/ИЗХОД
Взаимопомощ
Иди на страница 1, 2, 3 ... 11, 12, 13  Следваща

НОВА ТЕМА     НОВ ОТГОВОР    WWW.RAMMSTEINBG.C0M Форуми -> На лаф
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
Ich_Will_
Gyöngyhajú lány

Местожителство: Центъра на Вселената

МнениеПуснато на: Съб Сеп 08, 2007 8:43 pm    Заглавие: Взаимопомощ Отговорете с цитат

Всеки, който има нужда от помощ, което не се отнася за Rammstein, да пита тук. Отделни теми да не се допускат, защото темата рано или късно ще се изчерпи и няма смисъл от нея вече. Идеята е на Snake за тази тема.
Така понеже, аз имам проблем, свързан с Nero Burning ROM, ще питам тук:
Цитат:
До скоро нямах никакви проблеми и най-нормално си записвах DVD-та. Обаче днес отидох в Метро да си купувам дискове и гледам, че марката, която ползвах по принцип, я няма и реших да сменя дисковете. Преди малко се прибирам, слагам един диск, слагам си файловете в DVD-то, давам на Burn и ми изписва това съобщение:

Всякакви скорости успях да пробвам, нито една не стана. Идеи?! Rolling Eyes

Zöld meg kék, mint rég,
Igen, jött egy gyöngyhajú lány,
Álmodtam, vagy igaz talán
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Antifriza
АнтифриЗ !!!

Местожителство: Сливен

МнениеПуснато на: Пон Сеп 10, 2007 2:13 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Трябва ми бърз,лесен и ефикасен начин за премахване на акне,защото поскедната седмица ме нападна сякаш като за последен щурм!Пробвах паста за зъби,салицилов,етилов спирт.Ефектът е прекалено слаб!Хелп. Sad
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Kazekage-sama

МнениеПуснато на: Пон Сеп 10, 2007 2:22 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Сутрин и вечер си миеш лицето със сапун (но да не е изсушаващ!).Може и да не се махне от 2-3 дена ама когато се махне и продължиш да си плакнеш лицето няма да имаш пове4е!А пък и ти сега си в побертета к'во искаш Wink
Върнете се в началото
Antifriza
АнтифриЗ !!!

МнениеПуснато на: Пон Сеп 10, 2007 4:55 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Kazekage-sama написа:
Сутрин и вечер си миеш лицето със сапун (но да не е изсушаващ!).Може и да не се махне от 2-3 дена ама когато се махне и продължиш да си плакнеш лицето няма да имаш пове4е!А пък и ти сега си в побертета к'во искаш Wink

Благодаря.Спомням си,че като бях на 12 г. изпробвах този начин и се покучи,но като спрях пак имаше щурм.Пубертета мисля,че съм го минал,все пак хора на 19 г.също имат акне.Както и да е отново Благодаря за съвета Very Happy
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
AndreyK

МнениеПуснато на: Вто Сеп 11, 2007 6:47 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Antifriza написа:
Пубертета мисля,че съм го минал,все пак хора на 19 г.също имат акне.

Ти не беше ли на 13 Wink в смисъл ся стъпваш в пубертета :Р и бтв лошо ти се пише. аз лично бих отишъл при дерматолог за да не си изнасиля кожата Confused

@Ich_Will_ какъв тип е DVD-то което си си купила? DVD-R или някой друг.Възможо е записвачката ти да не поддържа този тип DVD.Поне аз веднъж направих тази грешка да си купя 1 DVD+RW (което ми се стори яко екзотично),ама не съобразих навреме че печката ми е стара и ми изгоря.

EDIT:дам ся видях че си ползвала DVD+RW,което все още малко печки поддържат.И в това би трябвало да се корени проблема Wink

Последната промяна е направена от AndreyK на Сря Сеп 12, 2007 2:43 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото
Antifriza
АнтифриЗ !!!

МнениеПуснато на: Вто Сеп 11, 2007 7:29 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Акнето ме нападна на 11 години,а и спрях да досаждам и да се правя на мъшкар миналата година.Все пак може наистина да съм още в него ама изобщо не ми се вярва(прекалено съм спокоен).
Върнете се в началото
DoN_Castelano

Местожителство: Сексагинта Приста

МнениеПуснато на: Сря Сеп 12, 2007 1:21 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Момко, аз също имах акне. И честно казано на твоите години то не се лекува, а само могат да се облекчат явните смптоми. Като за начало ще ти дам няколко съвета от патил:

1. Винаги лягай изкъпан и на чиста калъфка
2. Шоколадът подсилва драстично акнето, за това забрави времемно за него
3. Спортувай, за да изразходваш пълноценно енергията, натрупана от храната
4. Мий лицето си с бял сапун.. Аз предпочитам "Тео". Винаги подсушавай лицевите си части с чиста кърпа, която е добре дезинфекцирана. Примерно леко накисната в слаб белинов разтвор
5. Не се чопли с мръсни ръце
6. След изцеждането на една пъпка, винаги си изтривай пръстите с памук, напоен със спирт преди да преминеш към 2-рата си цел. Заразата се разнася от секрета по върхавете на пръстите ти по другата част на лицето.
6. Ако вече си започнал да се бръснеш сменяй редовно самобръсначката - тя също разнася заразата по цялото лице....

Надявам се, че ако спазиш поне една част от съветите ми после ще трябва да ме черпиш Wink
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Antifriza
АнтифриЗ !!!

МнениеПуснато на: Сря Сеп 12, 2007 1:30 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Леле колко работи,но мога да изпълня:точка 1,2,3,пполовинка 4(за дезинфекцираната кърпа ще е трудно,щото нямам белина.Между другото ползвам DOVE.),5,7(това го правя рядко,макар че имам нужда).

Благодаря много! Very Happy
Върнете се в началото
Ich_Will_
Gyöngyhajú lány

МнениеПуснато на: Сря Сеп 12, 2007 7:41 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

AndreyK написа:
@Ich_Will_ какъв тип е DVD-то което си си купила? DVD-R или някой друг.Възможо е записвачката ти да не поддържа този тип DVD.Поне аз веднъж направих тази грешка да си купя 1 DVD+RW (което ми се стори яко екзотично),ама не съобразих навреме че печката ми е стара и ми изгоря.

EDIT:дам ся видях че си ползвала DVD+RW,което все още малко печки поддържат.И в това би трябвало да се корени проблема Wink

Имам дискове, които са DVD-R и съм ги записвала успешно, не мисля, че в това е проблема. Преинсталирахме Windows-а, след малко ще инсталирам Nero 6 и ще видя дали ще има ефект.

Zöld meg kék, mint rég,
Върнете се в началото
AndreyK

МнениеПуснато на: Чет Сеп 13, 2007 6:19 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Ich_Will_ написа:
AndreyK написа:

Имам дискове, които са DVD-R и съм ги записвала успешно, не мисля, че в това е проблема. Преинсталирахме Windows-а, след малко ще инсталирам Nero 6 и ще видя дали ще има ефект.

хмм.ти май не ме разбра.нз.имах предвид,че си ползвала DVD+RW,които сигурно записвачката ти не поддържа.а DVD-R са най-старите и за'тва не би трябвало да имаш проблем.Просто следващия път си купи отново DVD-R ;]

Ich_Will_
Gyöngyhajú lány

МнениеПуснато на: Чет Сеп 13, 2007 6:26 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Оправих си проблема - дисковете са несъвместими и трябва да си купувам Maxell пак. Днес се пробвах да запишат DVD+RW и стана успешно. Марката пак беше Maxell. Ясно е, че трябва да дам тези DVD-та на някого и да си взема Maxell.
Zöld meg kék, mint rég,
Върнете се в началото
Blacky

Местожителство: The Black Citadel

МнениеПуснато на: Пет Сеп 14, 2007 12:43 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Антифризчо, пубер си, не се прави Razz Като начало си мий лицето поне 2 пъти на ден (сутрин и вечер да кажем) със сапун и топла вода, наистина хубаво. Смятам, че е елентарно и би трябвало всеки поне малко хигиеничен човек да го прави, не знам ти как мислиш Rolling Eyes Другото е едно много ефективно кремче, което мога да ти препоръчам. Казва се Скинорен и е наистина доста добро. Ако нищо друго не ти помогне пробвай го, няма да съжаляваш. Действа и то доста бързо.

*fwoom*
Върнете се в началото
Antifriza
АнтифриЗ !!!

МнениеПуснато на: Пет Сеп 14, 2007 2:38 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Blacky написа:
Антифризчо, пубер си, не се прави Razz Като начало си мий лицето поне 2 пъти на ден (сутрин и вечер да кажем) със сапун и топла вода, наистина хубаво. Смятам, че е елентарно и би трябвало всеки поне малко хигиеничен човек да го прави, не знам ти как мислиш Rolling Eyes Другото е едно много ефективно кремче, което мога да ти препоръчам. Казва се Скинорен и е наистина доста добро. Ако нищо друго не ти помогне пробвай го, няма да съжаляваш. Действа и то доста бързо.

Преди два дни прочетох за тоя крем и видях,че пише,че действа(много чета станаха)след 4 седмици.Не смятам да си го купувам.Прочетох много работи за акнето.Винаги съм спазвал това с миенето на лицето,но сапунът досега ми беше изсушаващ.Разбрах,че прекаленото стоне под слънчевата светлина води до усложняване.Вече излизам към 5 часа.Спрях шоколада и колата.Утре ще си взимам едни хапчета,които повишават консистенцията на цинк в тялото.Прочетох,че цинкът е най-големият враг на акнето и че днаши дни чоевк поема изключително малко цинк(особено младите)и че това е донякъде причината за масово разпространеното акне.Продължавам да мажа акнето и със спирт.Вече резултатите се забелязват Wink Благодаря за съветите,но ако някой има още в торбичката моля да пише Exclamation
Върнете се в началото
DoN_Castelano

Местожителство: Сексагинта Приста

МнениеПуснато на: Пет Сеп 14, 2007 10:08 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Antifriza написа:
Прочетох,че цинкът е най-големият враг на акнето

Това е АДСКИ правилно ! Навремето и аз пиех едни хапчета. Казваха се "Оксирич" с основна съставка цинк. Ако все още ги има по аптеките и са ти достъпни - действай Exclamation
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Ich_Will_
Gyöngyhajú lány

МнениеПуснато на: Пет Сеп 28, 2007 1:40 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

В сайтовете за гледане на клипчета онлайн видях, че има клип на една моя любима песен. Преди малко потърсих за тоя клип, ама никъде не го намерих. Намерих само 1 лайф, а аз искам истинският клип. Мислих, че го има по някои чуждестранни торенти, ама уви. Ще видя и в останалите възможни, ама не знам дали ще го намеря.
П.С. Забравих да кажа името на песента. Omega - Gyöngyhajú lány
Мерси предварително

Zöld meg kék, mint rég,
Върнете се в началото
Покажи мнения от преди:   
НОВА ТЕМА     НОВ ОТГОВОР    WWW.RAMMSTEINBG.C0M Форуми -> На лаф Часовете са според зоната GMT + 3 Часа
Иди на страница 1, 2, 3 ... 11, 12, 13  Следваща
Страница 1 от 13

Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети

С помощта на: Деян Христов

Оптимизатор BG - SEO, изработка и оптимизация на уеб сайтове и фирмени профили.