ПОРТАЛ | ФОРУМ | ГАЛЕРИЯ | МУЗИКА | ВИДЕО | ТЕКСТОВЕ | ТУРНЕТА | ИСТОРИЯ | ВРЪЗКИ | ДРУГИ

ТЪРСЕНЕ | ПОТРЕБИТЕЛИ | ПРОФИЛ | СЪОБЩЕНИЯ | РЕГИСТРАЦИЯ | ВХОД/ИЗХОД
Как,кога,къде ?
Иди на страница Предишна  1, 2

НОВА ТЕМА     НОВ ОТГОВОР    WWW.RAMMSTEINBG.C0M Форуми -> На лаф
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
Love`Gun

МнениеПуснато на: Пет Авг 22, 2008 12:35 am    Заглавие: Отговорете с цитат

бе нали слушаш рамец ... и аз съм слушала Бисквитите ... и Парка даже съм слушала Razz
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
geography

Местожителство: Бургас

МнениеПуснато на: Пет Фев 20, 2009 6:45 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

blackboy написа:
Метъл почнах да слушам всъщност с Рамщайн : )
ама беше скоро ,2005... тъкмо беше излезнал Rosenrot
и една пънкарка от моя клас ми беше пуснала албума на дискмен : )
та от там се зарибих по рамщайн и метъла....година-година и половина слушах само Рамщайн ,после се зарибих и по Лимп Бизкит и тн : )

Абсолютно същата история, като изключим Лимп Бизкит и дискмена-видях "Розенрот" по МТВ, а след това един съученик ми прати Ich Will и Rosenrot.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя Yahoo Messenger
9teen8t9
as Partyboy

Местожителство: София/Свищов

МнениеПуснато на: Съб Фев 21, 2009 3:31 am    Заглавие: Отговорете с цитат

бях рапърче. пубертет. слушах много рядко срещан рап. много малко хора имат копия на мп3ките. Български изпълнители и до ден днешен съм приятел с изпънителите. ето един трак цък

появи се клипът към песена "америка"- и аз се изкефих на клипа. и аз тогава нямах интернет, отидох до един приятел. свалих live aus berlin и като отидох до нас веднага го слагам в компютъра. пускам го... почва "Шпил мит мирр" и нещо нз ама ми се стори скучна. и ако 2рата песен беше такава щях да го хвърля в кофата диска. Плъзгам мишката по таймбара и цъкнах някаде в средата. Уцелих точно началото на песента "ду рихт су гут" и издивех. после се върнах на Шпил мит мир и ми се стори този път мелодична и богата песен. от тогава яко Раммм- щайннн

от извествно време се опитвам да свиря на китара. надявам се скоро да успея да сътворя нещо. изключителен стимул ми дават песните на Геш "Титан" и ме надъхват. За балади и по тъжни песни черпя вдъхновение от раздялата ми с приятелката ми. Надявам се някой ден тя да разбере обичта ми към нея.

същата

Местожителство: Централно.

МнениеПуснато на: Съб Фев 21, 2009 10:46 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Наистина интересни мнения написахте, всяка история е уникална по своему и...увлекателна! Cool
Може би заради датата (а може би заради скука) я и аз да се разпиша, с надеждата че никой няма да чете по-задълбочено^^

Моята зарибявка по метъл музиката има 17-годишна история - откакто съм се появила на бял свят, баща ми е пускал на всеослушание Black Sabbath, Pink Floyd и други касетки с преобладаващо жицарско звучене .
Естествено, не може да се очаква от едно бебе да разбира и да осмисля дълбоката философия на Флойд, или смазващото хорър звучене на ранните Сабат. То и бебето не се напъваше много да мисли тогава...
Обаче всички от родата са единодушни, че това било оказало последици върху психиката ми.

Израстнах като проблемно дете - освен, че постоянно събарях ценни вещи и трошех нерви, така и не успях да стана социално същество.
След ценната преоценка на краткият ми (вече) осемнадесетгодишен престой на Земята установих, че острото ми неразбиране с останалите човешки същества е породило нуждата да изливам яда си някъде. Пробвах в пети клас със лека атлетика и пеене,в изолация от шести до десети, и някъде там, седми клас да е било, тотално се предадох в косматите, пропити с бира прегръдки на рока.
Всъщност, излъгах- седми клас мина под извратената звезда на Prodigy,и бая време само тях ги слушах.
(И все още си ги слушам. Понякога изпадам в състояния, които само електронната музика може да оправи...)

Но към геви метала^^ . Откакто "Ride The Lightning" се появи в къщи (била съм сигурно още в детската градина), нищо не остана същото. Освен, че счупих всичките си играчки, счупих се и да въртя касетката, където много ме кефеше интрото на "For Whom The Bell Tools",както и самото брутално звучене на албума.
Тази моя жажда за жица утихна, когато влезнах в първи клас. Никога не съм била в ясла, а предучилищното малко ми повлия, но онзи момент, когато напълно осъзнах,че трябва или да стана част от някакво общество, или да се гръмна, няма да забравя...
Та от първи до седми клас общо-взето слушах каквото падне от mtv. Там някъде, 97-98 цялото семейство примря под звуците на Prodigy... някъде тогава чух и Engel и Du Hast. Много ми харесаха, усетих искрата, но нямаше откъде да се сдобия с касетка, пък и не напирах...
(Имам и нещо като дежа-ву, че чух Weisses Fleish отнякъде, но и досега не мога да си обясня явлението.)
Иначе Рамщайн как се появиха при мен...

Беше морно лято. Един приятел на баща ми се появи от нищото, оставяйки Mutter в ръцете ми.
Седмица след това касетката се протри жестоко, а цяла България потъна във вода . Гупата ми реши точно тогава да роди, а чедата й измряха след няколко дена. Гледах ги тъжно и си тананиках "Mutter"...и мечтаех за дискографията на Рамщайн.

Въпросният приятел на баща ми се възгордя, че е успял да остави белег в живота ми (наскоро даже недвусмислено ми показа, че е готов да оставя още емоционални белези, но от друго естество), и записа Lichtspielhaus на диск след година.
Баща ми най-накрая се предаде и помоли да му дръпнат дискографията на Рамеца...
Последва и излизането на Rosenrot. За пръв път чух албума от едно предаване по Алма Матер, и доволна от изслушането, с адски усилия пак успях да се сдобия с диск.

След като изслушах до втръсване всичко, което имах на Рамщайн, започнах да откривам и други групи... естественият резултат от тези действия бе да се сдобия с гадже-метъл и ново самочувствие.
Тогава някъде и Корн навлезнаха със специфичния бас на Фийлди в ежедневието ми, сдобих се с компютър, а след година-две се регнах и във форума. (-;
Любовта към Рамщайн се възвърна с все сила, и между стоте групи ,които заобичах, в крайна сметка те оглавиха класацията (въпреки,че от две години съм обсебена от Туул)
Откакто пребивавам в тез среди, обърнах по-голямо внимание и на индъстриъл групите. Толкоз (-:
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Покажи мнения от преди:   
НОВА ТЕМА     НОВ ОТГОВОР    WWW.RAMMSTEINBG.C0M Форуми -> На лаф Часовете са според зоната GMT + 3 Часа
Иди на страница Предишна  1, 2
Страница 2 от 2

Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети

С помощта на: Деян Христов

Оптимизатор BG - SEO, изработка и оптимизация на уеб сайтове и фирмени профили.