ПОРТАЛ | ФОРУМ | ГАЛЕРИЯ | МУЗИКА | ВИДЕО | ТЕКСТОВЕ | ТУРНЕТА | ИСТОРИЯ | ВРЪЗКИ | ДРУГИ

ТЪРСЕНЕ | ПОТРЕБИТЕЛИ | ПРОФИЛ | СЪОБЩЕНИЯ | РЕГИСТРАЦИЯ | ВХОД/ИЗХОД
Как я и бизнес прорекламировал, и семейных неурядиц не допус

НОВА ТЕМА     НОВ ОТГОВОР    WWW.RAMMSTEINBG.C0M Форуми -> Полезно
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
KudaxCag

Местожителство: UA

МнениеПуснато на: Пет Дек 26, 2014 9:43 am    Заглавие: Как я и бизнес прорекламировал, и семейных неурядиц не допус Отговорете с цитат

Начало собственного дела мы с женой намечали давно, только её задумка с парикмахерской меня интересовала мало. Женщина меня не послушалась, и бизнес пошёл неплохо. Она была абсолютно погружена в причёски, сметы, зарплаты. Мы стали отодвигаться всё дальше друг от друга, так как я вообще не помогал в её делах. Я основательно призадумался над рпасностью семйных скандалов и вознамерился посодействовать супруге. Но чем?

аренда интернет магазина

Изучил пару возможностей и застрял на рекламе нашего дела в сети. Грамотные ребята рассказали и продемонстрировали, как функционируют сайты подобного типа. Ольга похвалила идею, хотя не сильно верила в результат. Но ведь наш проект принёс хороший доход! Отличные виртуозы своего дела создали блестящий сайт с хорошими текстами, при этом реализовали и наши с женой пожелания. Этот проект расширил доход, а я и дальше занимался сайтом.

интернет магазин в аренду

Покажи мнения от преди:   
НОВА ТЕМА     НОВ ОТГОВОР    WWW.RAMMSTEINBG.C0M Форуми -> Полезно Часовете са според зоната GMT + 3 Часа
Страница 1 от 1

Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети

С помощта на: Деян Христов

Оптимизатор BG - SEO, изработка и оптимизация на уеб сайтове и фирмени профили.