ПОРТАЛ | ФОРУМ | ГАЛЕРИЯ | МУЗИКА | ВИДЕО | ТЕКСТОВЕ | ТУРНЕТА | ИСТОРИЯ | ВРЪЗКИ | ДРУГИ

ТЪРСЕНЕ | ПОТРЕБИТЕЛИ | ПРОФИЛ | СЪОБЩЕНИЯ | РЕГИСТРАЦИЯ | ВХОД/ИЗХОД
Lordi

НОВА ТЕМА     НОВ ОТГОВОР    WWW.RAMMSTEINBG.C0M Форуми -> Други групи
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
Kolian

Местожителство: София

МнениеПуснато на: Пет Фев 13, 2009 4:54 pm    Заглавие: Lordi Отговорете с цитат

Най-новата визия на Лорди

Lordi е финландска хард рок/хеви метъл банда замислена още през 1992 г. от Tomi Putaansuu ( Mr.Lordi ),но създадена чак през 1996 година.От създаването си до днес членовете на групата имат много превъплъщения,последното,от които е по-скоро еволюция,както на музиката им така и на тяхната чудовищност.Сегашните членове/персонажи са:Мr.Lordi-вокал,Amen-китара,OX-бас китара,Kita-барабани, бек вокал и Awa (единствената дама)-клавир,бек вокал.
Истинска популярност групата добива,когато през 2006 печели престнижният конкурс Евровизия с песента "Hard Rock Hallelujah" и то с рекорден брой точки-292.
В текстовете на групата преобладават чудовищност и зверски деяния,примесени с чувство за хумор и самоирония.Задно с умело съчетаната музика,песните им се превръщат в енергия,която ви зарежда с ентусиазъм и желание да одерете някого,преди закуска. Twisted Evil

Дискография:Get Heavy (2002)
The Monsterican Dream (2004)
The Monster Show (2005)-смесен албум между първите два.
The Arockalypse (2006)
Deadache (2008)

stef_lp

Местожителство: sоfia

МнениеПуснато на: Съб Фев 14, 2009 12:55 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

За мен е от групите които вадят по 1-2 добри песни на албум... не съм им голям фен ама тези 1-2 песни си ми харесват. Визията според мен им е отвратителна, ама ми харесва вокала доста добре си контролира гласа.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
number 100
Старшината

Местожителство: Ledbury, UK

МнениеПуснато на: Съб Фев 14, 2009 3:05 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Един палец нагоре от мене за бандата, но определено не са мой тип музика. Клипът си заслужава ЦЪК

"Вчера влязох в профила на Тил във феисбук и там прочетох нещо като неговото мото - "Нуждая се от слънцето". Това ме зареди с оптимизъм. Решен съм да се боря докрай !
"
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
number 100
Старшината

Местожителство: Ledbury, UK

МнениеПуснато на: Чет Мар 12, 2009 6:59 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

* * * * * * * * * * * * * * * * * * * *

Arrow Lordi - Zombilation - Greatest Cuts (2009)

Група: Lordi
Aлбум: Zombilation - Greatest cuts
Година: 2009
Жанр: Heavy Metal
Държава: Финландия

* * * * * * * * * * * * * * * * * * * *

"Вчера влязох в профила на Тил във феисбук и там прочетох нещо като неговото мото - "Нуждая се от слънцето". Това ме зареди с оптимизъм. Решен съм да се боря докрай !
"
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Покажи мнения от преди:   
НОВА ТЕМА     НОВ ОТГОВОР    WWW.RAMMSTEINBG.C0M Форуми -> Други групи Часовете са според зоната GMT + 3 Часа
Страница 1 от 1

Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети

С помощта на: Деян Христов

Оптимизатор BG - SEO, изработка и оптимизация на уеб сайтове и фирмени профили.