ПОРТАЛ | ФОРУМ | ГАЛЕРИЯ | МУЗИКА | ВИДЕО | ТЕКСТОВЕ | ТУРНЕТА | ИСТОРИЯ | ВРЪЗКИ | ДРУГИ

ТЪРСЕНЕ | ПОТРЕБИТЕЛИ | ПРОФИЛ | СЪОБЩЕНИЯ | РЕГИСТРАЦИЯ | ВХОД/ИЗХОД
Einsturzende Neubauten

НОВА ТЕМА     НОВ ОТГОВОР    WWW.RAMMSTEINBG.C0M Форуми -> Други групи
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
S1ck

МнениеПуснато на: Пет Май 15, 2009 8:37 pm    Заглавие: Einsturzende Neubauten Отговорете с цитат

Най-накрая и аз се реших да пусна тема за, може би, най-любимата ми група.

Предполагам повечето от Вас са я чували, но ако не са я препоръчвам горещо....Надали ще съжалявате, стига да Ви се слуша нещо много странно, експериментално, лудо на места и т.н., но във всяко едно отношение много повече от гениално. В момента нямам време да превеждам повечко информация за тях, така че ще кажа, че става въпрос за една от най-добрите, ако не и най-добрата (по мое мнение), група в индъстриала редом със Skinny Puppy и Laibach, Test Dept и SPK и т.н. Текстовете им са писани от фронтмена Blixa Bargeld... Голяма част от тях са невероятни (Stella Maris, Sabrina, The Garden)... Изключително дълбоки, предизвикващи много размисли. А ако трябва да говорим за идеи от страна на музикална гледна точка.... Няма подходящи думи. Винаги различни, винаги изпълнени с брилянтни експериментални новости. В най-слабите им години (ако може да се посочат такива) са много над другите. Единствен аналог са, може би, Skinny Puppy!

Ето линк към една колекция, която аз съм качвал, с перфектно качество. Ако има заинтересовани да ми пишат, за да им предоставя още доста неща с по-нисък битрейт.

Einsturzende Neubauten - Collection

Надявам се да има коментари от Ваша страна, свързани с групата и музиката им.

Приятно слушане!

vemot

МнениеПуснато на: Вто Окт 25, 2011 5:54 am    Заглавие: Отговорете с цитат

коментирам:

ВСЯКАКВИ КОМЕНТАРИ - ИЗЛИШНИ, това са Айнщурценде - мълчим и слушаме!... Wink

*(любима песен - Halber Mensch)
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Покажи мнения от преди:   
НОВА ТЕМА     НОВ ОТГОВОР    WWW.RAMMSTEINBG.C0M Форуми -> Други групи Часовете са според зоната GMT + 3 Часа
Страница 1 от 1

Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети

С помощта на: Деян Христов

Оптимизатор BG - SEO, изработка и оптимизация на уеб сайтове и фирмени профили.