ПОРТАЛ | ФОРУМ | ГАЛЕРИЯ | МУЗИКА | ВИДЕО | ТЕКСТОВЕ | ТУРНЕТА | ИСТОРИЯ | ВРЪЗКИ | ДРУГИ

ТЪРСЕНЕ | ПОТРЕБИТЕЛИ | ПРОФИЛ | СЪОБЩЕНИЯ | РЕГИСТРАЦИЯ | ВХОД/ИЗХОД
Ministry ... се завръщат

НОВА ТЕМА     НОВ ОТГОВОР    WWW.RAMMSTEINBG.C0M Форуми -> Други групи
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
Белоснежка
същата

Местожителство: Централно.

МнениеПуснато на: Чет Сеп 23, 2010 7:42 am    Заглавие: Ministry ... се завръщат Отговорете с цитат

Това е една група от Чикаго, която (познайте) е индъстриъл метъл...
(сега очаквам Титан да се включи с многоаспектното си мнение, че, мне, не са или нещо такова)
Били сa синтпоп боза през 1981, за да се осъзнаят с The Land of Rape and Honey през 1987... следват още два албума, но когато на хоризонта изгрява Filth Pig, кравите спирят да преживят, птиците започват да летят назад, и най-вероятно тамън изгряващата, малко известна група Рамщайн слуша Just One Fix, докато не започва да им тече кръв от носовете...
Но Ал Юргенсен не спира дотук. Следват "Dark Side Of The Spoon", "Animositisomnia", и "Houses Of The Molè"( тук е времето да се спомене, че когато един Буш е на власт, очаквайте гениален албум на Министри Laughing ), Rio Grande Blood, който се оказва по-тежък от очакването...
The Last Sucker е последният истински техен албум.
Ал категорично заявява:
"Според мен е по-добре да спреш когато си на върха, отколкото да се задържиш твърде дълго и да продължаваш да правиш бози както Aerosmith и The Rolling Stones 30 години по-късно…“
Колко скромно.

Та така с дядовцитe от Ministry Laughing В Замунда можете лесно да ги откриете, Юргенсен има интересни странични проекти, които ги има в Уикипедия, и като цяло според мен всеки истински индъстриъл фен трябва да е запознат с (поне част от) творчеството им.
Ето и един пример-
http://www.youtube.com/watch?v=cOkHiO8-V8U[/i]
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Victory`

Местожителство: Мелмак

МнениеПуснато на: Пет Сеп 24, 2010 10:40 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Ееее Ministry са велики!!! Жалко, че се разпаднаха (поне за сега) Sad
Днес цял ден я пусках на колегите от университета Laughing -> http://www.youtube.com/watch?v=m5nEeHGWi6o

Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Dety

Местожителство: Шопландия

МнениеПуснато на: Пет Сеп 24, 2010 11:06 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Поклон! Датата 12.07.2008 и всичко преживяно на нея се отпечатват в съзнанието на всеки, станал свидетел на един велик концерт в "Христо Ботев"!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Белоснежка
същата

МнениеПуснато на: Съб Сеп 25, 2010 12:33 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Мацки, кефите ме... Very Happy
Лелелел кво бих дала да бях на концерта им в бг... но тогава само бях чувала, че са яки, и нямаше с кого да отида..тцтц.
Айде поздрав
http://www.youtube.com/watch?v=wjGRIWNcZG0 <3
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
kasaba

МнениеПуснато на: Нед Авг 07, 2011 9:32 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Цитат:

MINISTRY ще се завърнат на "Wacken Open Air 2012"

MINISTRY, които обявиха края на кариерата си преди няколко години и направиха прощално световно турне през 2008-а, ще се завърнат отново на сцената идното лято на немския мегафестивал "Wacken Open Air". Тазгодишното издание на събитието приключи вчера, 6 август, и по традиция организаторите съобщават първите участници за 2012-а.

Местожителство: sоfia

МнениеПуснато на: Пон Авг 08, 2011 10:14 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Яко ми паднаха в очите с това завръщане..
Върнете се в началото
Белоснежка
същата

МнениеПуснато на: Пон Авг 08, 2011 11:21 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Аре ся. Да им е простено. Razz
Върнете се в началото
number 100
Старшината

Местожителство: Ledbury, UK

МнениеПуснато на: Вто Авг 09, 2011 9:03 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Разбира се. Аз много отдавна съм йм простил - все пак те са Бащите на индъстриала, които ме възпитаваха още от дете какво представлява тази музика, която и до ден днешен ми е при сърце. Помня повечето йм теми и тракове на изуст. Дори като чух за пръв път Раммщайн, бях много ядосан, защото намерих много "прилика", но накрая си казах - все пак министерското влияние няма как да не създава нови групи. Албумите йм се въртяха на касетки хиляди пъти в стерео касетофона ми, начело с един от сполучливите йм странични проекти Revolting Cocks, стаята ми красяха изрезки и плакати на Ал Йоргенсен, дори имах и едни техен лайф на VHS. Признавам си, че преди да открия индъстриала слушах траш и хардкор, но за първи път Министреството ми показа що е електронен хардкор... И така. За всички фенове един поздрав за тяхното завръщане:

ArrowMinistry - N. W. O.

"Вчера влязох в профила на Тил във феисбук и там прочетох нещо като неговото мото - "Нуждая се от слънцето". Това ме зареди с оптимизъм. Решен съм да се боря докрай !
"
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
NIKLD

Местожителство: София

МнениеПуснато на: Пет Авг 19, 2011 6:55 pm    Заглавие: . Отговорете с цитат

Не само че се завръщат но и готвят НОВ АЛБУМ ето и източника:

http://www.katehizis.com/news/shNews.php?id=19663&PHPSESSID=2cd636403a4435a9169fb7b0958a542e
Върнете се в началото
Покажи мнения от преди:   
НОВА ТЕМА     НОВ ОТГОВОР    WWW.RAMMSTEINBG.C0M Форуми -> Други групи Часовете са според зоната GMT + 3 Часа
Страница 1 от 1

Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети

С помощта на: Деян Христов

Оптимизатор BG - SEO, изработка и оптимизация на уеб сайтове и фирмени профили.