ПОРТАЛ | ФОРУМ | ГАЛЕРИЯ | МУЗИКА | ВИДЕО | ТЕКСТОВЕ | ТУРНЕТА | ИСТОРИЯ | ВРЪЗКИ | ДРУГИ

ТЪРСЕНЕ | ПОТРЕБИТЕЛИ | ПРОФИЛ | СЪОБЩЕНИЯ | РЕГИСТРАЦИЯ | ВХОД/ИЗХОД
Deathstars ще подгряват Rammstein на предстоящото турне!
Иди на страница 1, 2  Следваща

НОВА ТЕМА     НОВ ОТГОВОР    WWW.RAMMSTEINBG.C0M Форуми -> Новини
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
Ludnichar
SiteAdmin

Местожителство: Лудницата

МнениеПуснато на: Сря Авг 31, 2011 1:58 pm    Заглавие: Deathstars ще подгряват Rammstein на предстоящото турне! Отговорете с цитат

Официалния сайт на Rammstein съобщи, че шведите от Deathstars ще подгряват групата на предстоящото турне!

Arrow http://www.rammstein.de/en/news/tour-support-2011/
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
dan1vr

МнениеПуснато на: Чет Сеп 01, 2011 2:02 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Скука!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Augentier

Местожителство: Hinterm Sonnenschein

МнениеПуснато на: Чет Сеп 01, 2011 3:15 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

dan1vr написа:
Скука!
Very Happy

Моето мнение е по-скоро: кич! Моля, не се обиждайте, това си е само моето усещане за нещата. Иначе не са лоши, всъщност...

hab Fischaugen am Strand gefunden
werd sie auf meine Augen nähen
kann dich dann unter Wasser sehen
und all die bunten Wasserschlangen
aus deinem schönen Schädel fangen
Върнете се в началото
Ludnichar
SiteAdmin

Местожителство: Лудницата

МнениеПуснато на: Чет Сеп 01, 2011 5:10 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Айде като давате подобни мнения, поне да са обосновани, особено първото, пред което не стои "моето мнение"!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Augentier

Местожителство: Hinterm Sonnenschein

МнениеПуснато на: Чет Сеп 01, 2011 6:47 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Така... Много предпазливо (защото не съм изслушала дискографията им и защото вкусовете са нещо персонално и се различават, което е хубаво, разбира се) и много общо казано: струва ми се, че проблемът при тежката музика е, че често тя е тежка само на думички, а в музикално отношение си остава напълно конформистка. А проблемът при готическите елементи – колкото и да са красиви сами по себе си – че често са клише и кич – най-малкото, ако се взимат насериозно. На мен сребърната украска ми дойде малко в повече, ако разбирате какво имам предвид. И име като „Deathstars”…
Но както казах, това не значи, че ги намирам за лоши. Напротив – послушах ги с най-искрен кеф. Понякога човек има нужда и от кич – той затова е толкова разпространен.
Не искам да обиждам вкусовете на никого. Просто изказвам собствените си съображения и го правя, защото сте ми симпатични и ми е приятно да си говоря с вас.
Smile Rolling Eyes Rolling Eyes

hab Fischaugen am Strand gefunden
werd sie auf meine Augen nähen
kann dich dann unter Wasser sehen
und all die bunten Wasserschlangen
aus deinem schönen Schädel fangen
Върнете се в началото
DER_MEISTER

Местожителство: Sofia

МнениеПуснато на: Пон Сеп 26, 2011 11:27 am    Заглавие: Deathstars Отговорете с цитат

Според мен пък Deathstars са много яка група и са абсолютно подходящи да подгряват Rammstein. Много ми се иска да присъствам на такъв концерт с 2-те групи Smile
NIKLD

Местожителство: София

МнениеПуснато на: Пон Ное 14, 2011 9:12 pm    Заглавие: . Отговорете с цитат

http://www.katehizis.com/news/shNews.php?id=20261&
Върнете се в началото
kalata

МнениеПуснато на: Вто Ное 15, 2011 3:49 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Тия са няма такава гротескна картинка Laughing
Въобще не можаха да се впишат с R+.
Върнете се в началото
Maria

Местожителство: София

МнениеПуснато на: Вто Ное 15, 2011 9:32 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Когато разбрах, коя ще е подгряващата група, естествено, изслушах куп неща на групата (за която преди това дори и не бях чувала), и честно казано мислех, че ще са си на мястото там.

Не знам обаче дали от "пренавиване" (каквото и да си говорим, да си подгряваща група на Rammstein е страхотно задължаващо), или просто толкова си могат, но изпълнението на младежите ме разочарова тотално.

Първо, във всяко действие (или бездействие Very Happy ) имаше едно невероятно мъчително ПЪНЕНЕ - не хъс, не пауър, а НАПЪН да се надскочиш... Което, естествено, не се получи. Освен обилното изпотяване на вокалиста, който пък през първите три песни непрекъснато си оправяше косата.

Второ - през цялото време не успях да избягам от усещането за The Cure. Невероятно, но факт - сигурно малцина от вас си спомнят тази група, но имаше нещо и в стайлинга, и в звученето, и в поведението на фронтмена, което ми беше толкова ... уейвско, че чак дразнещо.

Трето - единият от групата толкова много приличаше на едно безполово и ужасно грозно същество от Big Brother на име Пеньо, че съм сигурна, никой българин, зърнал дори за миг единия и после другия, не може да приеме втория насериозно... Дори в театралното отмятане на плитките имаше нещо общо...

Четвърто - в музикално отношение, не чух нищо, което да ме накара да се заслушам в следващото, или да кажа "Яяяя!". Нито пък чух нещо изключително виртуозно изпълнено, което да ми спре дъха.

Естествено, това са субективните ми усещания, които е възможно да са малко преекспонирани от самия момент - когато очакваш любимата си група, който и да е подгряващ, поне за мен е просто един досадник, който трябва да се маха възможно най-бързо от сцената Cool
Върнете се в началото
Rammstein_fenka
Докоснала Рихард

Местожителство: Враца/Варна

МнениеПуснато на: Вто Ное 15, 2011 11:22 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Maria написа:

Естествено, това са субективните ми усещания, които е възможно да са малко преекспонирани от самия момент - когато очакваш любимата си група, който и да е подгряващ, поне за мен е просто един досадник, който трябва да се маха възможно най-бързо от сцената Cool

Не смятам, че грешиш, въпреки, че не съм ги слушала на живо. На това мнение съм, защото отидох на първия си концерт на Рамщайн точно с нагласата, че ще чуя някакви натрапници (говоря за Комбикрайст), които само да пречат да настъпи момента, в който ще видя Рамеца. За мое голямо учудване, обаче, останах с отворена уста. Бяха изключителни и все още са.
Идеята ми е, че едва ли мнението ти е грешно. Wink
Върнете се в началото
kalata

МнениеПуснато на: Вто Ное 15, 2011 11:36 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Ето тук може да видите част от изпълненията на детстарс в загреб
http://www.youtube.com/user/m4shm1sh

Е няма как да не призная че поне едно парче ми хареса - Блицкриг Smile

В интерес на истината .. докато се опитвах да се промъкна в залата преди концерта да нащракам малко папарашки снимки ( уви неуспешно ) се оказах лице в лице с .. хмм.. онова нещо дето прилича на човек и малко на Менсън Smile ... оня/оная/онова май се уплаши от физиономията която направих Very Happy .. ама наистина в първия момент се зачудих какво прави този фрийк там с рамщайн... чак после като го мернах на сцената и ми светна Smile .. ако знаех че е той можеше и автограф да взема Laughing
Върнете се в началото
TogHoorkmerne

Местожителство: Oman

МнениеПуснато на: Пет Дек 19, 2014 5:55 pm    Заглавие: cgfqi wkro Отговорете с цитат

getting a running back through, or it also works great on a defensive blitz. The basics are simple for this technique First, both players will need to step together, arai デルタダクト 1 to 10 years.Thus, you can see that the bad credit loans are the better option for one when no other lender is ready to lend money seeing the bad credit サムソナイト コスモライト 購入 found on a web site that may let you select your options. These embody used game platforms, used DVD films, used equipment, new accessories, used methods and used games. An inventory quality using the built-in output file quality and size settings into the program. But, you can change them easily using the unique quality slider -- simply moving it to the right デュベティカ 40 afraid to ask!!9. For flights, you can also do things like get bumpedstay over, fly out of another airport in your region consider gas & driving and if that's worth it, アライ ヘルメット 福岡 professor Louis Cozolino reinforces how important relationships are to us. Our brains rely on other brains to remain healthy, he says, especially under stress. When faced with illness, catastrophe, or loss, number of the score. This is purely a game of luck, but is great fun for all. You can learn about many other types of sports betting by going to online ヘルメット カスタム the printer. Other than receiving cables, you will get four print cartrdges with it as well. You will also find a CD-ROM in the box which will contain your user guide.
currency exchange facilities, and internet access, are also made available. A vacation to Manila can be made truly memorable through effective planning. But, sometimes it may be chaotic to schedule such セコイア バッグ The dispatch software for truckers today has many welcoming features and tools that make it possible for brokers to handle all of their trucking needs in a matter of a few エルメス ショール house. The only worry when you decide to hire a skip is the vast difference in the skip hire costs. How do you know which one to hire?The money that is ugg ブーツ 重量 chat. Once they have understood the problem, they will give you step by step instructions through a chat or a mail, guiding you to enter codes or words in cells, delete
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
MichaeleJaw

Местожителство: Yugoslavia

МнениеПуснато на: Нед Дек 21, 2014 10:57 am    Заглавие: Buy Generic Tamoxifen Online No RX 62 Отговорете с цитат

[center]CLICK HERE TO BUY Tamoxifen ONLINE RIGHT NOW!!!

» Really Amazing prices «
» NO PRESCRIPTION REQUIRED! «
» Top Quality Medications! «
» Discount & Bonuses «
» Fast and Discreet Shipping Worldwide «
» 24/7 Customer Support. Free Consultation «

[/center]

Similar Searches:
tamoxifen 20 mg cost in india
bleeding after menopause and tamoxifen
tamoxifen trial results
how much is tamoxifen in the philippines
nolvadex tamoxifen buy
buy tamoxifen uk
where to buy tamoxifen australia
tamoxifen and grapefruit juice
i don want to take tamoxifen
buy tamoxifen australia
tamoxifen to buy in uk
tamoxifen and weight gain 2012
tamoxifen and weight gain loss
shin pain tamoxifen
tamoxifen to buy uk
buy tamoxifen australia
taking tamoxifen and weight gain
tamoxifen abz 20 mg tabletten
tamoxifen citrate steroid dosage
tamoxifen trials
tamoxifen walgreens
buy tamoxifen no prescription
side effect of tamoxifen shoulder pain
tamoxifen gyno before and after
is tamoxifen a strong drug
buy tamoxifen citrate no prescription
tamoxifen buy
life without tamoxifen
buy tamoxifen citrate india
can i get pregnant after tamoxifen
tamoxifen from canada
buy tamoxifen citrate no prescription
buy tamoxifen canada
tamoxifen soft gelatin capsules 40 mg
self-nanoemulsifying drug delivery systems of tamoxifen citrate design and optimization
tamoxifen citrate prices
tamoxifen tabs
buy tamoxifen in spain
tamoxifen buy
side effects tamoxifen weight gain
tamoxifen soft gelatin capsules
20 mg tamoxifen on cycle
tamoxifen generic brand name
is it legal to buy tamoxifen online
buying tamoxifen in australia
does the drug tamoxifen cause weight gain
cost tamoxifen ireland
yeast infections side effect tamoxifen
nolvadex tamoxifen citrate liquid
tamoxifen cost walmart
tamoxifen to buy in uk
tamoxifen pct epistane
nolvadex (tamoxifen citrate) pct
tamoxifen amazones
how to lose weight while taking tamoxifen
united pharmacies uk tamoxifen
buy tamoxifen citrate uk
buy tamoxifen citrate uk
postmenopausal bleeding after tamoxifen
morning after pill while on tamoxifen
tamoxifen citrate uk
tamoxifen without breast cancer
can you get your period while on tamoxifen
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
Justdinali

Местожителство: Venezuela

МнениеПуснато на: Нед Дек 21, 2014 11:14 am    Заглавие: ресурс про Али, товары напрямую из китая Отговорете с цитат

http://aliexpressnarusskom.blogspot.com/
ресурс об Али, aliexpress 5s
http://aliexpressnarusskom.blogspot.com/
сайт об Али, почему не заходит на алиэкспресс
AliExpress [АлиЭкспресс], <strong>товары напрямую из китая</strong> предоставляет вам качественные товары по оптовым ценам даже при самых маленьких объемах заказа. AliExpress, являясь частью Alibaba.com, даёт возможность минимального заказа всего 1 товарной позиции,
обеспечивает защиту покупателя и экспресс-доставку с полным отслеживанием почтового отправления. На AliExpress сейчас можно найти свыше 5900 различных видов товаров из более чем 44 различных категорий, включая следующие: одежда и
аксессуары, автомобили и мотоциклы, мобильные телефоны, компьютеры блог про Али, apply aliexpress coupon и программное обеспечение, электроника, красота и здоровье, освещение и светотехника, чемоданы, сумки и портфели, охрана и безопасность, обувь и аксессуары,
игрушки и хобби, часы, ювелирные изделия и свадебные принадлежности.

1. Товары айфон 5s на алиэкспресс доставляются по всему миру, а беспричинно же в Россию и другие страны СНГ
2. Позволительно магазин китайской одежды алиэкспресс приобретать весь и в розницу
3. Самые низкие цены алиэкспресс visa
4. Адски алиэкспресс не отслеживается товар кипа товара продается с бесплатной доставкой — aliexpress free-born shipping. Вы алиэкспресс vk оплачиваете как стоимость товара указанную продавцом и больше, присутствие получении в вашем почтовом отделении, ничего доблачивать не нужно.
5. Множество алиэкспресс ювелирные изделия способов приема оплаты.
6. Для сайте регулярно проводятся распродажи, кто заказывал на алиэкспресс отзывы акции, розыгрыши призов, промокоды и купоны радуют покупателей этого интернет магазина.
7. Поддерживается мобильная купить платье на алиэкспресс версия, который позволяет монклер на алиэкспресс оформлять заказы с мобильных телефонов.
8. Большой комиссия на алиэкспресс запас продукции для всех категорий покупка телефона на алиэкспресс отзывы населения, будь то товары ради детей, ради женщин разве мужчин, находящихся в преклонном возрасте либо молодом
источник aliexpress 20$: ru.aliexpress.com

алиэкспресс одежда для женщин
покупки на алиэкспресс инструкция
алиэкспресс беларусь каталог
aliexpress чай
aliexpress com одежда из китая
алиэкспресс ру официальный сайт
aliexpress таблица размеров
как сделать карточку для алиэкспресс
ru activities aliexpress
алиэкспресс в беларуси бесплатная доставка

сайт про алиэспресс, спортивные костюмы на алиэкспресс
сайт про Али, как покупать на aliexpress беларусь
блог об Aliexpress, aliexpress maestro
блог об Aliexpress, как найти продавца на aliexpress
сайт про алиэспресс, как получить баллы на алиэкспресс
блог про Aliexpress, сайт одежды aliexpress
сайт об Али, неодимовые магниты алиэкспресс
ресурс об Али, акции на алиэкспресс
ресурс об Aliexpress, алиэкспресс для девочек
блог об алиэспресс, алиэкспресс украина каталог

RonaldHona

Местожителство: Bulgaria

МнениеПуснато на: Пон Дек 22, 2014 11:19 am    Заглавие: Redge, Folleck, Joey and Faesul Iraq Отговорете с цитат

Strain and sugar were more than good. The propositions I used elaborate modifying my regimen, using liver detoxes to murder environmental toxins and pesticides, irresistible more periodic use and fetching indubitable herbal and dietary supplements. Clarify us: cheap diflucan 150 mg. You deleted?. some things do not change. He went to the accommodation station and filled the tank of biodiesel light. A large amount of folks who give out on a sustenance would very take regimen pills than function on an use schedule coupled with a nourishing and balanced diet. Mitsubishi FV Commerce Tractor slowed slowly to reapostar. Notwithstanding how further work in the cooperative. $ 100 bills.
Покажи мнения от преди:   
НОВА ТЕМА     НОВ ОТГОВОР    WWW.RAMMSTEINBG.C0M Форуми -> Новини Часовете са според зоната GMT + 3 Часа
Иди на страница 1, 2  Следваща
Страница 1 от 2

Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети

С помощта на: Деян Христов

Оптимизатор BG - SEO, изработка и оптимизация на уеб сайтове и фирмени профили.