ПОРТАЛ | ФОРУМ | ГАЛЕРИЯ | МУЗИКА | ВИДЕО | ТЕКСТОВЕ | ТУРНЕТА | ИСТОРИЯ | ВРЪЗКИ | ДРУГИ

ТЪРСЕНЕ | ПОТРЕБИТЕЛИ | ПРОФИЛ | СЪОБЩЕНИЯ | РЕГИСТРАЦИЯ | ВХОД/ИЗХОД
Identify yourself!
Иди на страница 1, 2, 3 ... 12, 13, 14  Следваща

НОВА ТЕМА     НОВ ОТГОВОР    WWW.RAMMSTEINBG.C0M Форуми -> На лаф
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
Blitzwing

Местожителство: Бъдещето

МнениеПуснато на: Пет Сеп 07, 2007 3:55 pm    Заглавие: Identify yourself! Отговорете с цитат

С повечето от пишещите тук имам нещастието да се познавам лично, но все пак подобна тема няма да навреди с оглед на очакваните новопристигнали. Cool
Последвайте съвета от заглавието и оставете визитната си картичка тук.

Аз съм Ради, известен още като Радката или Кивито, на 21 години (от които близо половината R+ почитател Twisted Evil ).

В духа и на предишната тема, я качвам горе. (Ужким да се вижда по-лесно от новодошлите) - Т1000

Последната промяна е направена от Blitzwing на Нед Яну 20, 2008 6:54 pm; мнението е било променяно общо 2 пъти
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
du
Site Admin

МнениеПуснато на: Пет Сеп 07, 2007 4:36 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Казвам се Младен ( но на улицата бих се обърнал по-скоро на "Du", от колкото на името си ). На 21 години съм и също като Ради съм прекарал близо половината си живот слушайки Rammstein ( независимо от другите занимания ).
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Ich_Will_
Gyöngyhajú lány

Местожителство: Центъра на Вселената

МнениеПуснато на: Пет Сеп 07, 2007 5:26 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Такам... Аз съм R_M от форума на rammpage, но никъде не се подвизавам с тоя никнейм, освен там. Сегашния никнейм го ползвам почти навсякъде (е, не баш така). На 17 години съм. За пръв път чух Рамщайн през 2002 година, но почнах да ги слушам редовно от 2004. Събирам техни концерти под във всякакви формати (DVD, Video, LOSSLESS и mp3) и имам няколко, но не е мястото тук да постна какво имам. Не съм ги виждала на живо и искам това да стане. Ходих в чужбина наскоро - видях Сърбия, Унгария (там ходихме в едно OMV да си вземем храна и безалкохолно), Австрия, Германия, Люксембург и Франция. Седях в Германия 8 дни и си заслужава да отидете. На отиване пътувах със автобус (блях, кошмар), а на връщане със самолет (кеф). Бях на много и интересни места. В Германия бях на един хубав басейн, на един парк, в един музей, в големи градове (Триер, Кобленц и Фракфурт). В Люксембург играх Мини Голф и се изложих (нормално за човек, играещ за пръв път). Франция не ме впечатли много.... Увлякох се. Та тази година ще съм в 11-ти клас. Никога не съм имала Философия и за пръв и последен път ще имам. Любимите ми предмети в училище са Информационни Технологии и География. Ненавиждам Математиката и Химията. Капризна съм относно храната - мразя повече неща, отколкото обичам да ям. Любимата ми храна е рибата, а най-мразя маслини. В момента живея в Стара Загора, но съм родена в Севлиево (не, само не ми казвайте като бившите ми съученици, че това е село). Ами... друго интересно няма.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
T1000

Местожителство: SkyNet's Core

МнениеПуснато на: Пет Сеп 07, 2007 9:13 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Аз съм Мартин. На 19 години съм за още около месец и нещо. През последните вече близо 6 години Rammstein са завзели 98% от времето, през което слушам музика. Останалите 2% са паузите между песните Twisted Evil Занимавам се с много неща, поради което липсата на достатъчно свободно време е редовно събитие, но не мога да се оплача за сега : )

Clear the decks, the Rammstein tanker is once again under steam!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Antifriza
АнтифриЗ !!!

Местожителство: Сливен

МнениеПуснато на: Съб Сеп 08, 2007 12:54 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Име:Димитър Георгиев Количев
Възрст:14
Рождена дата:10.10.93.
Място на раждане:Сливен
Местоживеене:Сливен
Професия:Гимназист-ГПЗЕ Захари Стоянов (Сливен)
Телефон:0888140520
e-mail:[email protected]
ЕГН:не е ваша работа

Интереси:Футбол(Сливен 2000,Левски,Челси),метъл музика(Rammstein,Nightwish,Slipknot,Helloween,Dimmu Borgir,Manowar,Iron Maiden,Motorhead,Rootwater,Viikat,Elvenking,Б.Т.Р.,Хиподил,Ахат и др.абсолютно всякакъв метъл групи освен NEO),история(средновековн
а-българска,английска,шотландска,ирландска;втората световна война),шах,нови технологи,комедии(АЛФ,Женени с деца,Моето семейство),гората и планината.

Мрази:чалга,риба,гъби,имокор и др.

Мечти:Да стана барабанст(напът да се осъществи) да видя Rammstein в Каварна(по-близо е до Сливен),да отида на концерт на Nightwish,да не умра Laughing и др. по-маловажни.

Навсякъде ще ме набарате с никовете:Antifriza,ALF4O,ALF40

Последната промяна е направена от Antifriza на Нед Окт 21, 2007 2:01 am; мнението е било променяно общо 4 пъти
Върнете се в началото
Kazekage-sama

МнениеПуснато на: Съб Сеп 08, 2007 3:16 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Офф ми к'во!Не ме ле знаете?! Laughing Казвам се Станимир, дишам от 15 години, поумнявам във Национално училище по изкуствата, професия художник...Обичам да ям Рамен и да слушам Рамщайн.От 4 години съм им фен и не ме питайте какво означава никът ми...
Върнете се в началото
S1ck

МнениеПуснато на: Съб Сеп 08, 2007 5:43 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Както бях в стария форум така съм и тук,а именно S1ck.Името ми е Мариан и съм на 19 от София.Уча в УНСС и тази година ще бъда втори курс,специалност Бизнес Администрация.В момента работя на 2 места,което обяснява редките ми постове в стария форум.Едно от хобитата ми е спорт,а основното-събиране и слушане на музика(няма да уточнявам каква)На Rammstein имам доста голяма колекция от видео и аудио концерти,но това е друга тема.Ако някой го интересува друго да пита Wink
Върнете се в началото
Titan

Местожителство: Brill's Inn, near Undercity, Azeroth

МнениеПуснато на: Съб Сеп 08, 2007 8:17 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Жорката съм, навършил 20 години засега, познат с вечния ник "fisher96", но реших малко да си посменя имиджа в тоя форум Wink Слушам Rammstein от 1997-ма някъде, обичам немска музика, обичам метъл, най-вече индъстриъл, но не подминавам пауъра, мелодичния дет, метълкора, фолка и мноооого други, някои от които нямат нищо общо с метъла Cool Бе кво ви обяснявам, знаете си Very Happy
Върнете се в началото
muki_paranormal

МнениеПуснато на: Нед Сеп 09, 2007 6:12 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

амммм
аз съм Диана
от Пловдив.Прякора ми е Муки(повечето хора ми казват така),а Паранормал ми е ника от Мyspace...
занимавам се с музика от 4 години,от скоро свиря на баскитара
слушам Р+ от около 2-3 години,мечтата ми е някой ден да ги видя на живо в Берлин Very Happy
Върнете се в началото
Blacky

Местожителство: The Black Citadel

МнениеПуснато на: Пон Сеп 10, 2007 2:19 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Здравейте на всички, казвам се Ели и слушам Рамщайн от 4-5 години Laughing Освен към тях имам и други тежки форми на зависимост към: тежката музика, кубинките, обеците, D&D (и подобни хоби игри), brain damaging анимациони филмчета, онлайн комикси, желирани червейчета и шоколад. Като порасна искам да стана като Леми Килмистър Very Happy

*fwoom*
Върнете се в началото
DoN_Castelano

Местожителство: Сексагинта Приста

МнениеПуснато на: Пон Сеп 10, 2007 10:16 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Казвам се Светлозар и съм от Русе. Това е първия ми ник в Нет-пространството, с който ме знаят по-вечето ми приятели. Също така се подвизавам и с D3MON, който пък е прякорът ми на работа. На 30 години съм. Слушам стъргалки от 9-годишен. Това се случи, като седнах за първи път на чина в 3-ти клас, където беше написано с химикал IRON MAIDEN. Минал съм през почти всички нива на тежката музика, свирил съм в доста русенски групи като бас-китарист. На улицата можете да ме познаете като фен на бирата, облякъл потник с татуирани мускули и маскировъчни дрехи (стил "Нато"), а и по задължителната шапка или пък зад волана на тунингована черна Golf_2-ка с червени стъкла, стряскаща минувачите с разнесения тътен от музиката на германските трошачи на кости .. Аз казах Exclamation

Mod Edit
П.П. Не понасям тежките негативни критики отностно R+

Последната промяна е направена от DoN_Castelano на Съб Сеп 15, 2007 3:25 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Hexe

МнениеПуснато на: Пон Сеп 10, 2007 7:19 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Аз съм Йоана, ама ми викат Ани (Йо-Ана).На 14 съм, от София.Уча в 127 СОУ, слушам Rammstein от почти 2 години.Имам сестра с 5 години по-голяма от мен и мразя кисело зеле Rolling Eyes .
ПС:О, да...щях да забравя-в рампейдж съм Sonne.
Върнете се в началото
Ludnichar
SiteAdmin

Местожителство: Лудницата

МнениеПуснато на: Пон Сеп 10, 2007 7:41 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

На 07.04.2005 Ludnichar написа:
Хм... Аз не съм се представил...

Име: `Iron_Maiden`
Години: 17
Месторабота: СМГ (не ви трябва да знаете кво е Twisted Evil )
Местоживеене: София
Интереси: Футбол, Метъл, Рок, Коли (ще ставам шофьор скоро), интернет и секви още простотии, достойни да си губиш времето с тях...
Връзки: ЛС, [email protected] , IRC -> #chelsea (nick Chelsea_London/`Iron_Maiden`), ICQ (nick Chelsea_London), Skype (nick Chelsea_London)!

Олеле мале колко неща са се променили за 2.5 години...
Започвайки с това, че отдааааавна съм "Лудничаря", годнките ги ъпдейтнах бая (20 вече Rolling Eyes ) пък и смг-то го смених с ту...
Местожителството обаче още съвпада! Smile
Интересите са подобни с тази разлика че вече тотално съм отсвирил и аз не знам защо споменатия рок, вече СЪМ шофьор повече от 2 години, а се интересувам доста сериозно и от снукър, освен от изброените вече там неща...
Връзките ще ги ограничим до ЛС и Скайп(същите както пише горе), понеже останалите просто не ги ползвам... Ако все пак някой реши да ползва мейл - той е различен също - [email protected] ...

Та общо взето тва е, пък и вие и без тва ме знаете, така че за кво въобще се хабих да пиша... Confused Laughing
Върнете се в началото
stef_lp

Местожителство: sоfia

МнениеПуснато на: Пон Сеп 10, 2007 9:55 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Стефан съм - на 17. stef - името lp - първат група по която се запалих (не ме мразете pls), но вече почти не я слушам, а не ми се сменя ника щото ми харесва как стоят буквите. Рамщайн нз от колко време слушам то постепенно все повече почваха да ма кефят, както и Industrial-ната музка. От Горна Оряховица съм уча във Велико Търново. Занимавам се със съзтезателно програмиране и после вече мисля със това дето носи пари.
Върнете се в началото
AndreyK

МнениеПуснато на: Вто Сеп 11, 2007 6:39 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

-Андрей

Последната промяна е направена от AndreyK на Сря Апр 16, 2008 11:38 pm; мнението е било променяно общо 2 пъти
Върнете се в началото
Покажи мнения от преди:   
НОВА ТЕМА     НОВ ОТГОВОР    WWW.RAMMSTEINBG.C0M Форуми -> На лаф Часовете са според зоната GMT + 3 Часа
Иди на страница 1, 2, 3 ... 12, 13, 14  Следваща
Страница 1 от 14

Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети

С помощта на: Деян Христов

Оптимизатор BG - SEO, изработка и оптимизация на уеб сайтове и фирмени профили.