ПОРТАЛ | ФОРУМ | ГАЛЕРИЯ | МУЗИКА | ВИДЕО | ТЕКСТОВЕ | ТУРНЕТА | ИСТОРИЯ | ВРЪЗКИ | ДРУГИ

ТЪРСЕНЕ | ПОТРЕБИТЕЛИ | ПРОФИЛ | СЪОБЩЕНИЯ | РЕГИСТРАЦИЯ | ВХОД/ИЗХОД
T3CHN0PH0B1A (Technophobia)

НОВА ТЕМА     НОВ ОТГОВОР    WWW.RAMMSTEINBG.C0M Форуми -> Други групи
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
Ludnichar
SiteAdmin

Местожителство: Лудницата

МнениеПуснато на: Вто Мар 13, 2012 1:01 am    Заглавие: T3CHN0PH0B1A (Technophobia) Отговорете с цитат

T3CHN0PH0B1A е италианска industrial metal банда, създадена е през 2003 в Торино. Попаднаха ми наскоро, иначе преди това не ги бях чувал, и адски много ме зарибиха... Смятам, че ще се харесат на industrial феновете из форума и ги съветвам задължително да преслушат.
Имат няколко демота след което албум от 2009, за който съм дал линк по-долу.

Arrow T3CHN0PH0B1A - Abduction Starfleet

Arrow Целият албум
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
number 100
Старшината

Местожителство: Ledbury, UK

МнениеПуснато на: Пет Мар 16, 2012 9:48 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

От години имам една камара техни тракове, но така и не съм ги изслушал обстойно. Последно ми направиха впечатление на доста луди и откачени ..

П.П. Намерих албума, представен от Тошко за да си припомня за какво иде реч. Дълбоки електронни сепмли, тежки китари, скрийм вокали. Ето и линк към тавата за директен даунлоад: ЦЪК

П.П.п.п. След поредната бира взеха много да ми харесват. Благодарности на Тошето , че ги върна в главата ми

"Вчера влязох в профила на Тил във феисбук и там прочетох нещо като неговото мото - "Нуждая се от слънцето". Това ме зареди с оптимизъм. Решен съм да се боря докрай !
"
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Покажи мнения от преди:   
НОВА ТЕМА     НОВ ОТГОВОР    WWW.RAMMSTEINBG.C0M Форуми -> Други групи Часовете са според зоната GMT + 3 Часа
Страница 1 от 1

Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети

С помощта на: Деян Христов

Оптимизатор BG - SEO, изработка и оптимизация на уеб сайтове и фирмени профили.